Bohatá pomlázka i pro vaše čtyřnohé kamarády? Fitmin vybral to nejlepší pro jejich spokojená bříška

Jaro je v plném proudu, příroda rozkvétá a za rohem máme velikonoční svátky. Při chystání pentlí a výslužky pro koledníky myslete i na vaše mazlíčky. Potěšit je letos můžete bestsellery tradiční české značky Fitmin, mezi které patří chutné pamlsky, kvalitní masové dobroty i poctivé granule. Velikonoce s Fitminem, to je nadílka plná chutných a kvalitních laskomin, které potěší na jazyku i duši.

Všichni rádi slavíme velikonoční tradice, ke kterým samozřejmě patří i dobré jídlo. Jen si to představte.  V troubě se peče čerstvá nádivka, na stole voní mazanec a venku se plete pomlázka.  Uznejte sami, být v tuto chvíli naším mazlíčkem, který si žádnou ze zmiňovaných pochutin nevychutná, to není nic lehkého. Nepodléhejte však smutným psím nebo kočičím očím a rozhodně jim neservírujte jídlo od stolu, které nemusí jejich zdraví zrovna prospívat. Namísto toho se na velikonoční svátky zásobujte jedinečnými bestsellery Fitmin, se kterými potěšíte velké i malé chlupáče.

Pro psy
V psím sortimentu Fitmin myslí nejen na kvalitní krmiva, v rámci kterých můžete vybírat ze široké nabídky klasických granulí nebo i masových kapsiček a konzerv, ale i na pochoutky. Ty jsou pro naše mazlíčky zvláště lákavou odměnou například při výcviku.

Pokud chcete svému psovi dopřát superprémiové holistické bezobilné granule, nebo granule založené na čerstvém mase s rýží, vybírejte z řady Fitmin Purity. Jejím základem je čerstvé maso, které je doplněné o bylinky, zeleninu, ovoce a další zdraví prospěšné superpotraviny. Hledáte krmivo pro plnohodnotný život vašeho chlupáče v dobrém poměru vyšší kvality a ceny? Sáhněte po řadě Fitmin For Life. Krmiva této řady zaručují kompletní poměr živin pro psy v běžné zátěži. Složení je navíc obohaceno o pivovarské kvasnice a játrový obal každé granule zajistí, že se bude váš pes olizovat až za ušima.

Novinkou v portfoliu je krmivo Lamb with Beef z řady Fitmin Nutritional Programme. To obsahuje kromě jehněčího a hovězího masa i komplex dentální péče a kloubní komplex, prebiotika, omega 3 a 6 mastné kyseliny, ovoce jako například černý rybíz, borůvky i jablka a z bylinek například rozmarýn. Navíc je toto krmivo baleno do ekologicky šetrných obalů. Jeho výběrem tak nejen dopřejete kvalitní a komplexní krmivo svému mazlíčkovi, ale nebudete ani přispívat k obalovému zatížení naší planety.

Pro kočky
Kdo má doma kočku ví, že zavděčit se chlupatému veličenstvu může být občas oříšek. Snad každé kočičí srdce ale pookřeje, když dostane něco opravdu lahodného. Bohatý výběr i pro ty nejmlsnější jazýčky nabízí řada Fitmin Purity pro kočky, která kromě granulí a mokrého krmiva v prvotřídní kvalitě masíček ve vývaru obsahuje i speciální pochoutky plné čerstvého masa, bylinek, ovoce a zeleniny.

Druhou variantou pro mlsné kočičí jazýčky je řada Fitmin For Life, která uspokojí nejrůznější chutě vaší kočky během celého jejího života. Tato řada nabízí šest variant krmiv rozdělených podle životního období a potřeb kočky, takže může vašeho parťáka provázet celým jeho životem. Navíc je složení krmiv založené na rýži, a ne na obilovinách, které bývají častým alergenem.

Zdroj a foto: www.fitmin.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *