Zahradní sedačky a pohovky Fieldmann: Venku jako v obýváku

Při plánování interiéru většinou přemýšlíme, jak přinést přírodu dovnitř. V letních měsících, kdy raději trávíme čas mimo dům, je ale chytřejší přenést pohodlí obýváku ven. Se zahradními pohovkami a sedacími soupravami Fieldmann si vytvoříte opravdu útulný venkovní obývací prostor pro odpočinek.

Jakýkoliv prostor, bez ohledu na jeho velikost, tedy od terasy u domu, přes dvorek až po rozlehlý trávník, může být zařízen tak, aby fungoval jako stylový venkovní obývací pokoj. Slovem „lounge“ (v angličtině relaxovat, odpočívat) se označuje nábytek pro mimořádné pohodlí. Konstrukce takového nábytku bývá o něco nižší, často také širší, aby bylo možné se uvelebit a odpočívat.

Součástí lounge nábytku jsou měkké polstry, které lze doplnit ještě o hebké polštářky. Díky tomu může být venkovní prostor stejně stylový a pohodlný jako interiér. Lounge nábytek se nehodí jen na terasu, celoroční využití má například v zimní zahradě. Součástí zahradního setu může být nejen sedačka, ale také křesílka nebo lehátko. Záleží na tom, co máte rádi. A samozřejmě na prostorových možnostech.

Zahradní sestava s designem umělého ratanu
Nepotřebujete obrovský venkovní prostor, abyste vytvořili útulný venkovní obývací pokoj. Moderní čtyřmístná plastová sada Fieldmann FDZN 3050 kombinuje eleganci s jednoduchostí a praktičností. Design se vzhledem ratanu dodá prostoru na útulnosti, použitý kvalitní plast navíc zaručuje snadnou údržbu a dlouhou životnost. Prostor pro posezení nabídne dvoumístná sedačka a dvě pohodlná křesílka s područkami. Součástí sestavy je i konferenční stolek. Výhodou sestavy FDZN 3050 je velmi jednoduché a rychlé sestavení bez použití šroubů. Koupíte za 7.999 Kč.

Útulný prostor pro posezení u kávy
Luxusní sestava z umělého ratanu Fieldmann FDZN 6065-PR (Mia) láká k posezení už na první pohled. Je totiž vybavena voděodolnými polštáři tloušťky 8 cm pro opravdu maximální pohodlí. Hnědý odstín umělého ratanu činí prostor venkovního posezení útulnějším a vřelejším, ideálně ladí s živými rostlinami v okolí. Tato ratanová souprava s moderním vzhledem se skládá z dvoumístné pohovky, dvou křesílek a konferenčního stolku se skleněnou deskou. Koupíte za 12.999 Kč.

Pravý lounge nábytek pro lenošení v polštářích
Už na pohled měkké posezení nebo dokonce poležení slibuje pohodlná zahradní sedačka SOFIE z umělého ratanu z nabídky značky Fieldmann. Nabízí pohodlné sezení, ale díky nižšímu opěradlu a vysokým polstrům a polštářkům doslova svádí k ležení a odpočinku. Konstrukce sestavy SOFIE je vyrobena z pevných profilů opředených vysoce odolným umělým ratanem. Prostor pro posezení nabídne dvoumístná sedačka, dokonalý odpočinek umožní navazující lehátko. Součástí sestavy je konferenční stolek s tvrzeným sklem pro menší občerstvení nebo nápoje. Koupíte za 10.999 Kč.

O značce FIELDMANN
Česká, kvalitní, spolehlivá a dnes již dobře zavedená a zákazníky vyhledávaná – to je značka FIELDMANN, která vznikla v roce 2010. I když název zní cizojazyčně, kořeny značky FIELDMANN jsou ryze české. Vedení i celé zázemí značky se nacházejí v samotném srdci České republiky. Dalo by se vlastně říci, že jde o produkty vyráběné srdcem. A nejde tu jen o zeměpisný význam. Produkty napříč celou nabídkou spojuje snaha o porozumění zákazníkovi a tím pádem důraz na funkčnost, kvalitu, bezpečnost, ergonomii a snadné použití či ovládání, využití současných technologií, ale také hezký design. Jednou ze zásad značky, které se její tvůrci i vývojáři od počátku drží, je cenová dostupnost výrobků. Svým zákazníkům pak Fieldmann přirozeně nabízí i kvalitní, dobře dostupný zákaznický servis.

Svou nabídkou pokryje značka FIELDMANN většinu potřeb spojených s péčí o zahradu a okolí domu, ale také o byt, dílnu či garáž. Na výběr jsou jak základní modely jednotlivých typů výrobků, tak prémiové produkty, v obou případech vždy se skvělým poměrem ceny a výkonu. Výkonná benzinová sekačka, plotostřih, AKU šroubovák, teleskopický žebřík, svářečka nebo šavlová pila? To všechno u značky FIELDMANN najdete. Bohatá nabídka zahrnuje také například techniku pro čerpání vody, dřevěný i kovový zahradní nábytek, grily či autopříslušenství. V posledních letech se značně rozšířila i nabídka AKU přístrojů. Program AKU FAST POWER 20V dnes zahrnuje komplexní škálu pomocníků pro dílnu i zahradu.

Foto: dreamstime

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *