Luxus a kvalita po mnoho sezón: Eliška Tomková představuje slow fashion kolekci ready to wear

První modelkou byla ona sama, látky kupovala za peníze na svačiny a módní salon zakládala v devadesátých letech, kdy se v byznysu pohybovali zejména muži. I přesto se nevzdávala, zdokonalovala své postupy, rozvíjela firmu a postupně zapojila do podnikání celou rodinu. Díky píli a pečlivosti nyní oblékají její „rukopis“ pod značkou Elisha stovky úspěšných žen vychutnávajících si benefity precizního šití, prémiových materiálů a padnoucích střihů. Protože obléknout značku Elisha znamená podtrhnout svou osobnost. Nově se aktivity značky rozrostly o e-shop s ready to wear modely.

Eliška Tomková, majitelka značky Elisha, tvoří již přes 20 let menší oděvní kolekce pro ženy a věnuje se šití na míru. Klade důraz na kvalitu, pohodlí i perfektní servis. „Naše klientky jsou náročné a vyzrálé osobnosti, které jsou zároveň aktivní, a přitom žensky okouzlující. Jsou to ty, co se nespokojí s diktátem trendů a běžnou konfekcí,popisuje své zákaznice sama designérka. Nadčasové kousky hodící se do každého ženského šatníku jsou typickým příkladem pomalé módy, která vnímá oblečení jako dlouhodobou investici. Podporuje tak zcela jiný přístup k jeho výběru, zahrnující dostatečné ocenění práce návrhářů a švadlen a přemýšlení o jeho vlivu na životní prostředí. Móda by neměla být spotřební záležitostí na pár měsíců.

Středobodem značky Elisha jsou dva salony – v Praze a na jižní Moravě, poskytující zákaznicím individuální servis a šití na míru. Nastal ovšem čas nabídnout klientkám i možnost nakupovat ready to wear modely online. Tato koncepce zahrnuje stále dostupné basic kousky, které zapadnou do jakéhokoli stylu. Na shop.eliskatomkova.cz najdete pohodlné košile, univerzální šaty pro každou příležitost a různé typy postav nebo elegantní kostýmy a komplety. Díky kvalitě materiálů a léty ověřeným vychytávkám u střihů máte po mnoho sezón zaručený skvělý pocit z jejich nošení. Cílem návrhářky je přesvědčit lidi o tom, že není třeba nakupovat levné rychloobrátkové oblečení. Mohou si dopřát kvalitu, servis a perfektní služby i při online nákupech.

Ve svém důrazu na kvalitu navíc Eliška Tomková nehodlá polevit ani v rámci nového konceptu. Do výroby po malých krůčcích implementuje další postupy a změny, které vedou k ještě větší udržitelnosti. Do budoucna se hodlá i nadále držet základních pilířů své značky – vysoké úrovně krejčovského zpracování, promyšlených střihů i kvalitních materiálů v kombinaci s perfektní péčí o klientky. „Neoblékám totiž jen ženu, ale především její osobnost,“ dodává Eliška Tomková.

Zdroj a foto: www.eliskatomkova.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *