Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pitíZvířata

Festival zvířecích piv je zpět! Výtěžek z akce ohroženým druhům, např. ďáblům medvědovitým

Do zahrad Trojského zámku se vrací Festival zvířecích piv. Druhý ročník charitativní akce pod taktovkou Zoo Praha se uskuteční v sobotu 13. května. Návštěvníci ochutnají celou řadu kraftových piv se zvířecími názvy, poslechnou si hudební vystoupení Michala Hrůzy či Michala Horáka a poměří své znalosti i dovednosti v kvízech a soutěžích pro malé i velké. Ke vstupence v hodnotě 200 Kč dostanou navíc zájemci slevu na vstupném do protější zoologické zahrady.

„Pivem na pomoc ohroženým druhům – tak by se dal zjednodušeně označit tento charitativní happening. Z každé vstupenky totiž půjde polovina částky na veřejnou sbírku Pomáháme jim přežít,“ zve na festival jeho organizátor, odborný poradce Zoo Praha pro PR a marketing Vít Kahle. „Návštěvou Festivalu zvířecích piv tak lidé spojí příjemné s velmi užitečným. Letos navíc přicházíme s exkluzivní nabídkou, jak strávit den v zoo i na festivalu – kdo zakoupí lístek na festival, bude mít možnost pořídit dospělou vstupenku do Zoo Praha na 13. května za pouhých 100 Kč,“ dodává Kahle.

O přesném programu a zúčastněných pivovarech bude Zoo Praha informovat v průběhu dubna.

Zdroj a foto: Zoo Praha

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *