Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

ZábavaZvířata

Pes Ušák, milovaný zvířecí hrdina Ordinace, byl otráven! Kdo to udělal?

Současná Ordinace není jen komedie v režii Švarce (Martin Zounar) a Dariny (Mahulena Bočanová). Divákům jsou každý čtvrtek dopřány i pohnuté emoce. V novém dílu, který je ode dneška k dispozici na Voyo, je čeká velké drama. Pes Hanákových, milovaný a oddaný Ušák, byl otráven! 

Filmoví a seriáloví zvířecí hrdinové mají výhodu. Většinou jsou věrní, dojemní a roztomilí, a tak jsou jejich životy pro diváky často důležitější než ty patřící hrdinům lidským. V Česku, národu milovníků psů a koček, to platí dvojnásob. Nyní nastal vážný důvod k obavám i o Ušáka z Ordinace!

Radka (Anna Julie Slováčková) dostane za úkol ho vyvenčit. Když je s ním na procházce, volá jí manžel Vojta (Ivan Lupták), že boural, je na policii a potřebuje pomoct. Ona spěchá, nechá psa uvázaného před stanicí, jenže se výslech protáhne. Když oba konečně vyjdou ven, leží Ušák bezvládně na zemi!

„Točit se zvířaty je pro mě jako velkou milovnici zvířat radost. A s Ušákem obzvlášť, ten už je za roky v Ordinaci na kameru dokonale zvyklý. Navíc je skvěle vycvičený, takže levou zadní zvládne zahrát i naprostou bezvládnost. Když jsem brala do rukou jeho hlavu, měla jsem vážně divný pocit. Působil totiž jako hadrová panenka, tak skvělý herec to je,” vypráví Anna Julie Slováčková.

Rychle ke kamenické zvěrolékařce! Tam už čekají Ušákovi majitelé, Zita a Petr Hanákovi (Jana Holcová a Radim Fiala). Jsou rozčilení, že byla Radka nezodpovědná, především však mají o rodinného mazlíčka obrovský strach. „A diváci ho budou mít spolu s námi. Už už to vypadá nadějně, když se Hanákovi od veterinářky dozvědí hroznou věc. Krevní rozbor totiž v Ušákově těle zjistil silnou otravu nikotinem, která je kritickým ohrožením psího života. Kdo podobně vyhrocenou situaci se svým psem zažil na vlastní kůži, moc dobře ví, jak strašně těžké to je. Vždyť se jedná o plnohodnotného člena rodiny,” říká Radim Fiala. 

Kdo to Ušákovi udělal? A jaký měl motiv? Diváci hádat nemusejí, vše se dozvědí v nejnovějším dílu Ordinace v růžové zahradě 2, který je jim už nyní k dispozici na Voyo.

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *