Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Vanessa Kirby v roli ambasadorky parfému La Panthère de Cartier 

Stejně jako ikonické zvíře značky Cartier, i Vanessa Kirby jde odhodlaně svou vlastní cestou. Svobodná duše, která s panterem sdílí touhu po nezávislosti. Pro oceňovanou britskou herečku, která je známá také svou filantropickou angažovaností, je důležité zůstat věrná sama sobě a sebevědomě kráčet vpřed.

Jak sama říká: „Panter nikdy nemění své skvrny.“ Divoká a nezkrotná šelma uchvacuje. Její osud je úzce spjat s osudem Cartier. Louis Cartier dokonce svého času přezdíval kreativní ředitelku značky Jeanne Toussaint “La Panthère”. Byla to právě ona, kdo vdechl panterovi v roce 1848 život a představila ho poprvé v trojrozměrné podobě. Od té doby ztělesňuje tvůrčího ducha a temperament domu.

FILM NA POMEZÍ REALITY A NADPŘIROZENA
Panter a Cartier se společně pohybují mezi abstrakcí a figurací, reálným a nadpřirozeným. Tento most mezi dvěma světy inspiroval nejnovější film režírovaný Nathalií Canguilhem. V tomto úvodním příběhu se Cartier pod jejím vedením vrací k původu svého milovaného zvířete do nitra tropického pralesa, kde to všechno začalo. Vanessa Kirby se objevuje v bujné zeleni skrytého světa plného života a krásy. Vedena pouze instinktem se promění ve své alter ego, kočkovitou šelmu, která je odrazem její osobnosti, dravé i ochranitelské.

PARFÉM LA PANTHÈRE DE CARTIER
Film zachycuje neodolatelnou olfaktorickou sílu vůně La Panthère de Cartier. Tato vonná kompozice, vytvořená v roce 2014, vrací elegantní a sofistikované chyprové vůně do centra pozornosti díky novému květinově-kočkovitému akordu: spojení tradičního chypre, živočišného pižma a svěží, výrazné gardénie, přesně podle přání Mathilde Laurent, parfumérky domu Cartier.

„Každá žena má v sobě aspekt kočkovité šelmy a každá květina v sobě ukrývá zvířecí esenci.” MATHILDE LAURENT

Butik Cartier, Pařížská 2, Praha 1

Zdroj a foto: www.cartier.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *