Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

DětiZábava

Juklík zve na zábavu na volných hodinách plavání

Máte doma malé vodomily? Pak jim jistě uděláte obrovskou radost, když je vezmete do plaveckého centra Juklík na volné hodiny plavání! Čekat tu už na ně budou bazény s příjemně teplou vodou a nepřeberným množstvím hraček a pomůcek, které se používají při výuce plavání…

Nemáte čas účastnit se pravidelných kurzů plavání s dětmi, přesto byste občas rádi zašli se svým potomkem do bazénu se spoustou pomůcek k vodnímu dovádění? Pak se vydejte do plaveckého centra Juklík v Praze 5 nebo Praze 10, kde pořádají pravidelné hodiny volného plavání. Strávíte s dětmi krásné chvíle a jistě oceníte i celkové prostředí klubu, kde považují za samozřejmost nočníky, přebalovací prostory, klidnější oddělení na kojení, zvýšená hygienická opatření a milý personál, který je na pobyt malých dětí zvyklý. Po koupání můžete své drobotě v Juklíku dopřát zdarma odpočinek v prostorné a dobře vybavené herně a dát si dobrou kávu či něco malého k zakousnutí. Počet míst je omezen, rezervace je nezbytná!

Místo:
Plavecké centrum Juklík, Praha 5 – Stodůlky (U Jezera 2031):
Plavecké centrum Juklík, Praha 10 – Vršovice (Přípotoční 1337):

Termín: 1. 5.–25. 6. 2023
Více informací: https://www.juklik.cz/volne-plavani-2023

Kontakt: akce@juklik.cz

Zdroj a foto: Juklik

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *