Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zdraví

Zjistěte vše o svém zraku zcela zdarma. Navštivte stánek FOKUS optik na DERMACOL LOVE DAY

Součástí tradičního prvomájového festivalu DERMACOL LOVE DAY, který se v Praze uskuteční již popáté, a to při příležitosti dvanáctých narozenin kanálu Prima LOVE, bude tentokrát i FOKUS optik. Tento speciální den v roce, věnovaný zejména ženám, které se budou moci nechat hýčkat a užít si komplexní péči o tělo a mysl, bude stánek FOKUS optik centrem zdravého zraku. Zastavte se proto i vy a nechte si zdarma změřit zrak, poradit se o nových brýlích či kontaktních čočkách nebo si zasoutěžit a zkusit vyhrát atraktivní ceny. To vše již 1. května v parku Grébovka v městské části Praha 2.

Jsme rádi, že letos můžeme být součástí této skvělé akce, kam FOKUS optik rozhodně patří. Brýle, ať už sluneční nebo dioptrické, nejsou jen trendy módním doplňkem, ale zejména zdravotnickou pomůckou. Právě proto jsme se rozhodli přijít jak s měřením zraku zdarma, tak s poradenstvím ohledně výběru těch správných brýlí či kontaktních čoček,“ vysvětluje Lucie Janulíková, Marketing Manager FOKUS optik a dodává: „Máme mnoho zkušeností s měřeními, která často ukazují, že lidé nosí nesprávné dioptrie, nebo naopak, že žádné brýle nenosí, přičemž měření ukáže, že jsou odkázáni na brýle již delší dobu.”

FOKUS optik tak přichází na DERMACOL LOVE DAY s vlastním stánkem, v jehož rámci nabídne měření zraku zdarma zkušenými optometristy, jakož i poradenství či měření UV filtru na slunečních brýlích. Návštěvníci si také budou moci vyzkoušet tzv. inteligentní brýle se zcela novými samozabarvovacími skly, která jsou skvělým řešením pro lidi, hledající takříkajíc dva-v-jednom. Na DERMACOL LOVE DAY si FOKUS optik přichystal i další doprovodný program. Návštěvníci si budou také moci zasoutěžit o skvělé ceny či zkusit štěstí v kole štěstí a získat tak dárek nebo atraktivní slevu na nové brýle. To vše a mnohem více už 1. května 2023 v pražském parku Grébovka (Praha 2). Vstup na akci je zdarma.

Zdroj a foto: FOKUS

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *