Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

KosmetikaSoutěž

Soutěž: Odhalte svou autentickou krásu s kolekcí pleťových masek z řady Farm to Face od Forea

Domácí péče o sebe sama je nepochybně jedním z nejžhavějších trendů současnosti. Vychutnejte si relaxační rituál krásy a vytvořte luxusní SPA přímo v pohodlí vašeho domova. Soutěžte s naším portálem Tojesenzace.cz a značkou FOREO a vyhrajte jeden z pěti balíčků sheet masek FOREO. Každý balíček obsahuje 3 masky.

Po velkém úspěchu pleťových masek Farm To Face, které se aktivují obličejovým přístrojem UFO, přichází FOREO, švédská beauty-tech značka, která vždy sledovala globální trendy a potřeby svých zákazníků, s novinkou na trhu – Farm To Face Sheet Mask Collection. Jedná se o novou kolekci látkových masek s dvojitým režimem.

Dopřejte si přirozeně vyživenou pleť díky 5 velmi lehkým a svěžím recepturám těchto úžasných pleťových masek. Každá maska vyrobená z čistých a přírodních ingrediencí může být použita buď jako běžná látková maska na 20 minutové relaxační ošetření, nebo jako vylepšené ošetření obličeje v kombinaci s inteligentním maskovacím zařízením UFO 2, jež využívá technologii Hyper-Infusion ke zlepšení absorpce masky pro jemnou, hladkou a zářivou pleť již za 2 minuty.

PRVNÍ PLEŤOVÉ MASKY S DVOJITÝM REŽIMEM NA SVĚTĚ
Každá maska Farm To Face Sheet Mask, která je jedinečně navržena k použití dvěma způsoby, může být aplikována jako běžná maska pro relaxační 20minutové ošetření. Anebo můžete své látkové masce dodat energii pomocí vylepšeného ošetření obličeje s UFO 2, abyste si doma mohli vychutnat SPA zážitek během efektivní 2minutové rutiny!

NEJLEPŠÍ PŘÍRODNÍ INGREDIENCE Z CELÉHO SVĚTA
Tyto přírodní a rostlinné látkové masky, speciálně vyvinuté za použití vysoce kvalitních ingrediencí, pocházejících z pečlivě vybraných destinací po celém světě, jsou jako omlazující smoothie pro vaši pokožku. Jsou přímo nabité esenciálními vitamíny a živinami, jež vyplní váš obličej a udrží jej svěží vzhled.

EKOLOGICKÁ A BIOLOGICKÁ LÁTKA TENCEL
Tyto ultralehké látkové masky vyrobené z přírodní celulózy, získané z dužiny eukalyptového dřeva, jsou zcela biologicky odbouratelné, udržitelné při využívání energie a přírodních zdrojů a 10krát odolnější vůči množení bakterií než bavlna – a navíc se krásně přizpůsobí každému obličeji.

ČISTÉ A BEZPEČNÉ SLOŽKY
Jsou dermatologicky testovány a vhodné pro všechny typy pleti. Masky na obličej Farm To Face jsou navíc cruelty-free a obsahují méně než 1 % syntetických vonných látek. Jejich receptura neobsahuje žádné sls, sles, parabeny, formaldehyd, látky uvolňujících formaldehyd, ftaláty, minerální oleje, retinylpalmitát, oxybenzon, černouhelný dehet, hydrochinon, triklosan ani triklokarbansulfát.

Společnost FOREO přichází s 5 přírodními a unikátními recepturami pro každý typ pleti a její specifické potřeby:

  • Bulgarian Rose: maska provoněná bulharskou růžovou vodou a vzácným jojobovým olejem pro jemnou hydrataci.
  • Manuka Honey: maska obohacená voňavým novozélandským manukovým medem a alantoinem pro revitalizaci pleti.
  • Coconut Oil: maska plná jemného kokosového oleje z Indonésie a kokosové vody pro výživu pleti.
  • Acai Berry: maska obohacená o superpotravinu Acai bobule z Brazílie a bambucké máslo k vyhlazení pleti a zpomalení příznaků stárnutí.
  • Green Tea: maska plná antioxidačního zeleného čaje z Japonska a extraktu z kořene Ulmus Davidiana k čištění.

S takovou škálou účinných látek, které máte na výběr, si můžete váš rituál krásy užít skutečně na maximum! Látkové masky na obličej Farm To Face Sheet Masks Collection jsou dostupné na notino.cz

Soutěžní otázka: V kterém roce vyvinula společnost FOREO revoluční systém FOREO LUNA™?
a) 2003
b) 2013
c) 2023

Správnou odpověď zasílejte na mail: soutez@tojesenzace.cz do 14.5.2023. Do předmětu uveďte: Sheet masky FOREO. Vyhrává 150., 250., 350., 450. a  550. správná odpověď. Výherce budeme kontaktovat emailem a výhru mu následně zašleme. Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Zdroj a foto: FOREO

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *