Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Zoufalý Vojta Kotek v Máme rádi Česko: Chci skončit!

I když je to soutěž veskrze zábavná, jeden ze členů realizačního týmu pořadu Máme rádi Česko během natáčení vždy skutečně trpí. Tím je kapitán bílého týmu, který stojí proti takřka neporazitelnému soupeři Jakubovi Prachařovi. Za deset let vysílání soutěže se na tomto nepopulárním místě vystřídali čtyři umělci, Vojta Kotek zatím prokázal největší výdrž. Teď ale došla trpělivost i jemu. Co se stalo? Sledujte v pátek 28. dubna ve 20.15 na Primě!

Během deseti let existence zábavné show Máme rádi Česko stáli proti Jakubovi Prachařovi v čele bílého týmu už čtyři muži: Lou Fanánek Hagen, Martin Dejdar, Jan Dolanský a Vojtěch Kotek. Hudebník Fanánek Hagen vydržel čelit Jakubovi Prachařovi jen jednu sezónu v roce 2013, kdy svého soupeře porazil pouze třikrát, a to se Jakub Prachař tenkrát jenom rozehříval. O něco větší výdrž měl Martin Dejdar, který se postavil Prachařovi ve třech sezónách v letech 2014–2016. V letech 2017–2018 se neúspěšně pokoušel porážet Jakuba Prachaře Jan Dolanský, aby se o totéž o rok později pokusil i Vojtěch Kotek. Ten už od roku 2019 natočil šest sérií.

Nejnovější díl však ukáže, že i on už je na hranicích svých možností, stane se totiž něco, co se ještě nestalo nikomu před ním. Není divu, že během natáčení tohoto dílu pohár jeho trpělivosti přetekl. „Ne, už ne! Mami, já chci domů!!! Už to nebudu dělat. Nebudu to dělat!!!!“ křičel Vojta Kotek na celé televizní studio těsně před finále pořadu. Na vině je opět kolo štěstí, ve Vojtově případě kolo neštěstí. „Já bych navrhoval, že jestli ještě někdy budeme točit, vezmi si ho domů do další série a trénuj. Trénujte celá rodina,“ popichoval Vojtu jeho soupeř Jakub Prachař v obavě, že přijde o parťáka a s ním dost možná i o celý pořad. Sehnat totiž slavného muže, který by se dobrovolně vystavil jistým prohrám, je prakticky nemožné.

Co rozčílí Vojtu Kotka tak, že začne uvažovat o konci svého účinkování v show Máme rádi Česko, sledujte v pátek 28. dubna ve 20.15 na Primě. Hosty tohoto dílu budou Vašek Kopta, Simona Vrbická, Jiří Panzner (v týmu Vojty Kotka) a Karel Zima, Lucie Benešová, Jakub Tomeček (v týmu Jakuba Prachaře).

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *