Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

Inovované prací prostředky Persil zajistí čisté prádlo i pračku

Společnost Henkel neustále přichází s inovativními produkty, které jsou vysoce účinné, ale také ohleduplné k životnímu prostředí a k vašim peněženkám. Nové prací prostředky Persil Deep Clean nabízejí více než jen dokonalé vyčištění skvrn z oblečení, zároveň zajistí i odstranění nahromaděných usazenin a nepříjemných pachů v mechanismu pračky. Vyzkoušejte nový Persil, se kterým bude vaše prádlo i pračka dokonale čisté.

Znáte ten pocit, když místo čerstvě vypraného prádla ucítíte z pračky nepříjemný zápach? Jeho příčinou jsou odolné nečistoty, které se při každém praní uvnitř pračky usazují. Oblíbená značka pracích prostředků Persil přichází s řešením.

Nové prací prostředky Persil s inovovanou technologií Deep Clean nebojují pouze s nečistotami ukrytými hluboko ve vláknech vašeho oblečení, ale také účinně odstraňují nahromaděné usazeniny a nepříjemný zápach z pračky. Jedinečné složení tak poskytuje více než jen čisté prádlo.

Nové prací gely, disky i prášek značky Persil s vylepšenou recepturou, která obsahuje 92 % biologicky odbouratelných složek*, vyperou vaše oblečení nejen extra účinně, ale navíc i v novém udržitelném standardu. Produkt je vyráběn ve 100% recyklovatelném obalu a efektivních výsledků dosáhnete už při nízkých teplotách. Stačí pouhých 20 °C, díky čemuž šetříte energii při každém praní.

Nový Persil s technologií Deep Clean nabízí společnost Henkel hned v několika formách. Využít můžete prací gel či prací prášek. Pokud si však chcete praní co nejvíce zjednodušit, ušetřit svůj čas a zapomenout na starosti se správným dávkováním pracího prostředku sáhněte po čtyřkomorových pracích kapslích Persil Discs 4v1, které v sobě ukrývají čtyři důležité funkce v jednom pro prvotřídní péči o oblečení – odstranění skvrn, zajištění zářivých barev, dlouhodobá svěžest a ochrana vláken.

Doporučené maloobchodní ceny:

  • Persil Discs 28 pracích dávek – 699,90 Kč
  • Persil Gel 44 pracích dávek – 699,90 Kč

*Vztahuje se na organické složky podle OECD 301/302.

Zdroj a foto: Henkel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *