Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Letí kampaň CCC: Jenny Fairy s Emily Ratajkowski v hlavní roli

Z romantické Paříže nás CCC bere na módní cestu na Francouzskou riviéru. Seznamte se s druhým dílem kampaně značky Jenny Fairy s Emily Ratajkowski v hlavní roli. Užijte si slunce, bezstarostnou atmosféru a nejnovější trendy za skvělou cenu.

Emily Ratajkowski otevírá další kapitolu módní historie značky Jenny Fairy a podruhé představuje nejžhavější trendy sezóny. Z romantické a nonšalantní Paříže nás topmodelka vezme na prázdninovou cestu, kde si nejlépe vychutnáte nejnovější looky oblíbené značky. Ty nejmódnější sandály a kabelky z letní kolekce Jenny Fairy přináší aktuální styl za velmi příznivou cenu.

Značka Jenny Fairy a Emily Ratajkowski spřádají letní příběh, plný blaženého odpočinku a nejnovějších trendů. Uhrančivá modelka představuje módní boty a kabelky, které se budou hodit nejen na dovolenou v oblíbených letoviscích, ale oceníte je i v i ulicích velkoměst. Pozadí nejnovější kolekce značky tvoří supermoderní pruhy, oblíbená volba světových návrhářů pro léto 2023.

Značka Jenny Fairy miluje trendy, které oslavuje i v této sezóně. V nejnovější kampani nechybí kolekce Transparent, která umožňuje hrát si s texturami a gradienty. Průhledné prvky, které se zabydlely na letních žabkách a sandálech, se budou stylově třpytit v záři letního slunce. Roztomilé mini kabelky z opletených korálků se stanou nepostradatelným doplňkem nadcházející sezóny.

Letní motivy doslova rozkvétají na botách a kabelkách Jenny Fairy. Krásné květy a motýly najdete na kabelkách v typu „baguette” i sandálech na platformě. Kouzlo prázdnin ožívá v zářivých barvách: šťavnatá limetková, okouzlující baby blue nebo pastelově růžová jsou pro letní look jako stvořené. Na scénu se vrací sladké motivy, odkazující na největší trendy roku 2000.

Výrobky Jenny Fairy jsou k dostání v kamenných prodejnách CCC, prostřednictvím mobilní aplikace a na ccc.eu.

Zdroj a foto: CCC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *