Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

Radiátorový tanec s tradicí

Ladný obloukový tvar, surový ocelový šat i atypické výškové provedení… byť jsou článkové radiátory na trhu už notnou řádku let, stále dokáží překvapit a s lehkostí vplout a zapadnout i do dnešních moderních interiérů!

„Téměř 100letá tradice činí z článkového radiátoru Zehnder Charleston velmi modulární řešení, které může kopírovat obloukový tvar stěn a stejně tak vyplnit vnější či vnitřní stranu rohu. Povrchová úprava Technoline spočívající v nanesení průhledného laku, který nechá vyniknout surové oceli, efektně podpoří přírodní dřevěný či kamenný styl interiéru,“ říká Ing. Miroslav Váša, vedoucí prodeje designových radiátorů Zehnder, a doplňuje: „Provedení do výšky tří metrů – a individuálně i více – jej umožňuje využít v moderních obytných i komerčních prostorech.“ Se stejnojmenným tancem tak nesdílí pouze dlouhou tradici, ale i lehkost sladění tělesa s prostorem, stejně jako pohybů těla při typické charlestonové hudbě!

Zdroj a foto: www.zehnder.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *