Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Specialisté: Na čí straně stojíš – může policajt udělat chybu?

V pondělí 8. května večer uvede TV Nova další premiérovou epizodu oblíbeného detektivního seriálu Specialisté s názvem Na čí straně stojíš. Epizoda navazuje na předchozí díl, přičemž Specialistům ještě zbývá vypátrat a zatknout posledního pachatele loupežného přepadení. Ten jim ale nepomůže s odhalením „donašeče, kterého zloději měli uvnitř policie. Případ tak pro kriminalisty stále nekončí.  

Pokračuje pátrání po dvou pachatelích, kteří vykradli bankovní dodávku, zastřelili vedoucího pobočky banky a zranili zaměstnance ochranky. Bankovní loupež a vražda jsou sice vyřešené, Specialisté znají identitu obou zlodějů, ale kriminalisté ještě musejí najít ukrytou kořist a odhalit, kdo ze zaměstnanců policie dodával pachatelům informace. Čeká je překvapivé zjištění, které vyvrcholí tím, že se major Strouhal (Martin Dejdar) dostane do velmi obtížné situace, která má dohru v jeho postavení mimo službu. Další pátrání je tak již jen na ostatních členech jeho týmu.

Diváci mohou každou novou epizodu tohoto seriálu sledovat vždy 7 dní před její televizní premiérou na Voyo.

Na Specialisty se můžete těšit každé pondělí ve 20.20 na TV Nova! Výjimkou je pouze pondělí 15. května, kdy TV Nova uvede za sebou dvě reprízované epizody.

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *