Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

V Kladně se 26. dubna otevřela nová prodejna Möbelix, oblíbený trendový nábytek se tak přiblíží regionům

Společnost Möbelix zaměřující se převážně na prodej nábytku a doplňků do domácnosti, má aktuálně po celé České republice 14 prodejen. Ve středu 26. dubna otevře v Kladně svou v pořadí 15. prodejnu a na třetině plochy obchodního domu Tesco v Americké ulici nabídne trendový nábytek a moderní doplňky do domácnosti.

Koncept menších prodejen Möbelix COMPACT zahušťuje prodejní síť v regionech. Chceme přiblížit trendový nábytek a moderní doplňky jejich spotřebitelům mimo tradiční spádová centra. Chceme, aby si zákazníci mohli naplánovat ideální kuchyň, dokonalou postel, praktickou skříň nebo pohodlnou pohovku i v blízkosti svého domova.
S dalšími prodejnami Möbelix COMPACT počítáme v blízké době také v jižních Čechách a na Moravě
,“ říká Marek Šulc, marketingový manažer Möbelix.

Z regionů k Möbelix snadno? Zkuste pobočku Kladno!
Prodejna nábytku, která sází na designovou prezentaci vystaveného zboží a inspirativně zařízená oddělení, nabídne první tzv. „Compact koncept“ prodeje v Čechách, tedy obchod s vybraným sortimentem, který má zákazníkům z různých regionů zpřístupnit a usnadnit nakupování v kamenné prodejně. Ti zde najdou nejprodávanější a nejoblíbenější trendy produkty na zákaznicky přívětivé ploše s kvalitní nabídkou služeb. Koncept klade také důraz na možnost objednat si sortiment z e-shopu a zároveň nabízí možnost naplánovat si nábytek do domácnosti podle přání konkrétního zákazníka.

V nabídce služeb je totiž kromě klasického prodeje i tzv. plánovatelné bydlení a montážní servis. Zákazníci si tak mohou vytvořit a sladit domácnost dle svých představ. V Möbelix je možné si naplánovat kuchyně, obývací pokoje i sedačky, ložnice, skříně i pracovny či předsíně. Kuchyně je navíc možné si nechat „sestavit“ přímo na prodejnách nebo online, využít online 3D plánovač nebo využít nabídku návštěvy odborníků přímo u zákazníka doma.

Termín otevření a výrazné zaváděcí slevy
Oficiální otevření prodejna chystá 26. dubna 2023 od 9 hodin. Pro první zákazníky budou připraveny speciální slevy od 45 % na plánovatelné postele, skříně a sedací soupravy a 50 % na plánovatelné kuchyně. Od 5. do 7. května pak na zákazníky čekají navíc slevy ve výši 25 % na nákup jednoho kusu nábytku dle jejich výběru.

Plánování bydlení blízké budoucnosti
Z průzkumu společnosti GfK vyplývá, že společnost MÖBELIX zaujímá přední příčky v kategorii širokého výběru zboží a také, co se týče image na trhu. Má vysoké procento nakupujících mladších 29 let, což značí, že nabídka služeb jde s aktuální poptávkou a potřebami mladší generace. Výrazně oproti konkurenci boduje značka u návštěvníků ze středně velkých a malých měst.

Pro zákazníky je zásadním hodnotícím kritériem kvalita a trvanlivost nábytku, důležitý je ale i dojem, který domov dělá na ostatní. Tato kritéria Möbelix splňuje téměř na 100 %. Je tak jedním z obchodů s trendovým nábytkem za výhodnou cenu nabízejícím cenově dostupné, flexibilní a modulární produkty, které si vyberete sobě na míru. Představuje tak cestu, jak budou lidé v blízké budoucnosti plánovat své bydlení – z pohodlí svého domova v rámci online obchodu a prodejen, které nabízí široké spektrum služeb a výhod, zároveň s využitím nových technologií, ale také s možností vyzkoušet si vybraný sortiment i v blízkosti svého bydliště.

Do dotazníkového průzkumu, který pro MÖBELIX zpracovala výzkumná agentura GfK v roce 2022, se zapojilo na 2 000 respondentů v rozmezí 18 až 69 let z celé České republiky.

Zdroj a foto: Möbelix

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *