Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Kdo má mobilní tarif, získá Vodafone TV za skvělou cenu. K tomu jsou navíc první 3 měsíce balíčku Sport nebo Cinema zdarma

Nově nabízí Vodafone výhodnou cenu své televize všem, kteří si ji pořídí zároveň s mobilním tarifem nebo už tarif mají. Vodafone TV tak měsíčně vyjde na pouhých 150 korun a s neomezenými mobilními daty jde o ideální kombinaci, jak vyrazit s televizí na cesty. Ať už v mobilu nebo třeba tabletu pak lze kdekoliv sledovat více než 100 programů živě i tisíce filmů z videotéky. Kromě toho zákazníci další kanály získají v aktuální akci, kdy je prémiový televizní balíček Sport nebo Cinema na první 3 měsíce zdarma.

„Vemte televizi na vzduch,“ zaznívá v nových spotech Vodafonu s hercem Martinem Hofmannem. Ukazují, že není nutné spěchat kvůli živému přenosu domů nebo někam pod střechu k televizoru. S Vodafone TV má totiž každý své nejoblíbenější pořady kdykoliv a kdekoliv po ruce.

Už dlouho platí, že službu Vodafone TV získají za výhodnou cenu ti, kteří mají od Vodafonu zároveň pevné internetové připojení. Televize od Vodafonu ovšem v dubnu prošla výraznou obměnou a teď přidává další novinku: skvělou cenu lze získat také díky kombinaci televize a mobilního tarifu. Zatímco jako samostatná služba Vodafone TV stojí 320 korun měsíčně, při kombinaci služeb je zvýhodněná o více než 50 % a stojí jen 150 korun měsíčně.

Pronájem set-top boxu přitom není podmínkou a televizi je možné sledovat až na šesti zařízeních, ať už skrze aplikace pro mobil, tablet, přes webové rozhraní na počítači, aplikace pro chytré televize se systémem Android a samozřejmě set-top box (standardní nebo prémiový).

Nově je Vodafone TV dostupná díky aplikaci i pro televizory Samsung s operačním systémem Tizen. Aplikace je pro modely Samsung s rokem výroby 2018 a novější.

Prémiové sportovní i filmové programy na první 3 měsíce zdarma
základu Vodafone TV, který obsahuje přes 100 programů i přístup do videotéky se 2000 tituly, mohou aktuálně diváci získat doplňkový prémiový balíček Sport nebo Cinema na první 3 měsíce zdarma. Akce platí i pro stávající zákazníky, a to po splnění podmínek.

Balíček Sport obsahuje 16 programů včetně třeba Premier Sport nebo Nova Sport, tedy kompletní fotbalovou Ligu mistrů, zápasy evropských fotbalových lig i hokejovou NHL nebo závody Formule 1 (kanály Sport 1 a 2) a mnoho dalšího. V ceně balíčku Cinema jsou například kanály HBO včetně videotéky HBO Max nebo programy Filmbox.

„Naše neomezené mobilní tarify jsou v kombinaci s Vodafone TV zárukou toho, že si zákazníci mohou vychutnat své oblíbené filmy, seriály a programy kdekoli, a přitom stále s obrazem ve vysoké kvalitě. Například můžete začít sledovat sportovní zápas doma na velké televizní obrazovce a pokračovat na cestách na mobilním zařízení. Už nikdy vám neunikne žádný velkolepý gól nebo konečné skóre,“ říká Zohar Weitz, viceprezidentka Vodafonu pro nefiremní zákazníky.

Přitom aplikace zrcadlí i zákazníkovy nahrávky, které si pořídil přes set-top box. Tedy nahrané pořady jsou k dispozici také v mobilu. Další možností je stáhnout si obsah z videotéky a sledovat pořady třeba v letadle nebo autobusu. Pro sledování Vodafone TV doma je stále nejlepší pořízení set-top boxu, který umožňuje třeba ovládání hlasem, zapnutí titulků nebo vlastní řazení kanálů.

Spolu s prémiovými programy dnes Vodafone TV nabízí přes 150 programů, službu Voyo v ceně doplňkového balíčku Family za 220 korun měsíčně nebo partnerství s videotékou Netflix, kdy je možné mít všechny služby na jedné faktuře Vodafonu. Více se dozvíte na webu Vodafone TV.

Zdroj a foto: Vodafone

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *