Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

ZábavaZe života

Československou zpěvačku Karin Ann ocenili v Hollywoodu

Československá zpěvačka Karin Ann opět boduje v zahraničí. Tentokrát se těší z úspěchu v USA s videoklipem ke svému aktuálnímu singlu if i fall for you, který získal ocenění Los Angeles Film Awards. Videoklip mladé umělkyně zvítězil v kategorii BEST MUSIC VIDEO v konkurenci klipů z celého světa.

Videoklip if i fall for you vznikl začátkem tohoto roku v americkém Los Angeles. Karin Ann se na videoklipu také sama podílela – přišla totiž s inspirujícím námětem a režii pak svěřila do rukou americké kreativní dvojice TUSK  (Olivia Mitchell a Kerry Furrh), jejichž videoklipy pravidelně zmiňují renomované hudební magazíny jako Rolling Stone a Billboard. Kreativní tým ze zámoří zvolil pro natočení videoklipu analogovou technologii, což se výrazně odráží ve filmové atmosféře klipu. Po boku Karin Ann si zahrál Daniel Ferrell (Ant-Man a Wasp: Quantumania, Thor: Láska a hrom) a ve vedlejších rolích se představili Soyana Pigniat a Issabella Barraza.

 Temná popová balada if i fall for you osloví každého, kdo si v životě přál nahlédnout za horizont prvních opojných dní v nově vznikající partnerské známosti. Karin vysvětluje: „Skladba je o životních obdobích, kdy někoho poznáte a začnete k němu něco cítit. Je o počátečních fázích, kdy o nových partnerech ještě příliš nevíte, ale partnera si romantizujete a představujete si, co vše byste spolu mohli zažít a jak by vypadal váš vztah.“ To také reflektuje náladu písničky – představuje strachy přicházející ruku v ruce s téměř každou novou láskou. „Například kvůli tomu, že jste v minulosti zažili zklamání, tak se leknete každého negativního signálu a bojíte se pak znovu zamilovat, protože už tím vším nechcete procházet znovu,“ doplňuje Karin.

Skladbu if i fall for you napsala Karin Ann společně s držitelem cen Grammy, švédským producentem a skladatelem Martinom Terefe, aktuálně působícím v Londýně, který produkoval cenami Grammy, Brit a Juno ověnčená alba Jasona Mraza, Jamesa Morrisona či KT Tunstall. Hudebního mixu se ujal dvojnásobný držitel Grammy Mitch McCarthy, který stojí za zvukem největšího hitu Olivie Rodrigo „drivers license“ .

Karin Ann se od svého debutu v roce 2020 postupně stává pěveckou ikonou Generace Z ve více zemích světa. Pravidelně o ní píšou média a její hudba rotuje v rádiích v Německu, Itálii, Polsku, Velké Británii, Česku, Maďarsku, či dokonce v Austrálii a v USA. Po sérii výrazných úspěchů v zahraničí v uplynulých měsících, začala trávit kvůli svým pracovním povinnostem stále více času v Londýně a v Los Angeles, kde si vybudovala své dvě nové umělecko-kreativní základny. Vedle hudby se také začíná stále aktivněji věnovat herectví.  První měsíce tohoto roku strávila v srdci kinematografie, v Hollywoodu, kde zároveň natočila videoklip ke své aktuální novince if i fall for you.

Los Angeles Film Awards je mezinárodní filmový festival, který prostřednictvím pravidelných ocenění v různých kategoriích dává prostor filmovým tvůrcům z celého světa. Oceňuje audiovizuální tvorbu v tradičních kategoriích jako např. nejlepší videoklip, nejlepší dokument, nejlepší drama, nejlepší studentský film apod.; hodnotí technické profese a týmy ze zákulisí snímků jako režii, kameru, zvuk, vizuální efekty, kostýmy atd.; a věnuje se i úzkoprofilovým speciálním kategoriím jako např. režijní debut, virtuální realita, nejlepší trailer, film noir, LGBTQ, inspirativní žena ve filmu a mnoha dalším. Festival oceňuje snímky na měsíční bázi a nejlepší projekty pak hodnotí v celoročním finále. Projekt se za 8 ročníků své existence etabloval jako pozitivně hodnocený inkubátor filmových talentů přímo v Hollywoodu.

Porotu Los Angeles Film Awards tvoří odborníci z různých oblastí kinematografie od herců až po režii, scénář či produkci, kteří spolupracovali na snímcích Avatar, Grey´s Anatomy, S.W.A.T., Star Trek: Prodigy, The Woman in the House over the Street from the Girl in the Window atd.

Foto: archiv Karin Ann

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *