Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zvířata

Držitelé asistenčních a vodících psů se utkají o titul Mistra České republiky

V sobotu 27. května 2023 se utkají lidé s nejrůznějšími typy handicapu se svými perfektně vycvičenými psími pomocníky o titul Mistra České republiky asistenčních a vodících psů. Přijďte se podívat, co všechno společnými silami dokážou.

Náplň soutěžních disciplín bude výzvou pro každého psího pomocníka a jeho držitele. Na soutěžící čekají úkoly, které odhalí míru poslušnosti, i speciální cviky, které zohlední postižení držitele asistenčních a vodících psů. O hodnocení jednotlivých výkonů se postarají proškolení a nezávislí rozhodčí Klubu speciálního výcviku ČKS.

Mistrovství ČR ve výkonu asistenčních psů je jedinou soutěží tohoto druhu nejen v ČR, ale i na světě. Soutěž se koná ve spolupráci s Klubem speciálního výcviku Českého kynologického svazu. Kromě vítězů v jednotlivých kategoriích bude vyhlášen i celkový vítěz mistrovství bez ohledu na kategorii.

Ať už jste nadšený pejskař, máte blízko ke komunitě lidí s handicapem, nebo jen hledáte zajímavý program na sobotu, přijďte se podívat do Areálu Helppes v Praze 5 Motol. Začínáme v 10 hodin. Rozhodně se můžete těšit na den plný inspirace, dobré nálady a pozitivní energie!

Kdy? 
Sobota 27. května 2023 od 10:00 hodin

Kde? 
Výcvikový areál psů Helppes, Praha 5 – Motol, Plzeňská ulice – zastávka tramvají Hotel Golf, vchod do areálu 10 metrů od tramvajové zastávky

Přijít můžete i v doprovodu svého psího kamaráda. Ten však musí mít platný očkovací průkaz nebo mezinárodní pas psa (platný znamená, že nemáte žádné propadlé očkování), aby mohl být do areálu vpuštěn.

Zdroj a foto: Helppes

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *