Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zdraví

Vylepšete na jaře svou fyzickou i psychickou kondici s Nutrilite™ Daily

Každý den přináší nové výzvy a příležitosti. Rychlé životní tempo a tíha povinností si však mohou začít vybírat svou daň – na našem zdraví, schopnosti pečovat o sebe a užívat si života podle vlastních představ. Jaro je pro tělo velmi stresujícím obdobím. Pocity podrážděnosti, vyčerpání a problémy s usínáním trpí řada z nás. Pro všechny, kdo hledají jednoduchý způsob, jak dodat tělu potřebné živiny, přináší Amway doplněk stravy Nutrilite Daily s 20 vitaminy a minerály, fialovou mrkví a třešní acerola.

Nutrilite je světovou jedničkou v prodeji vitaminů a doplňků stravy.[1] Nyní přináší Nutrilite Daily, doplněk stravy s novou vylepšenou recepturou, který pokryje případné nedostatky ve výživě, a navíc je vhodný i pro vegetariány.

Nová vylepšená receptura na podporu zdraví
Nový Nutrilite Daily obsahuje 20 nepostradatelných vitaminů a minerálů a další rostlinné látky, jako jsou výtažky z třešní acerola, fialové mrkve nebo bezinky. Doplněk stravy byl vyvíjen s ohledem na nejrůznější potřeby lidí, kteří chtějí žít zdravým životním stylem. Nutrilite Daily podporuje obranyschopnost těla, přispívá k normální funkci imunitního systému a napomáhá udržení normálního stavu zraku.

Nutrilite Daily obsahuje:

  • 12 vitaminů: A, C, D, E, B1, B2, B3, B6, B12, kyselina listová, biotin, (kyselina pantotenová);
  • 8 minerálních látek: vápník, železo, jód, hořčík, zinek, měď, selen, mangan;
  • Třešně acerola: obsahují vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému;
  • Bezinka: podporuje obranyschopnost organismu a pomáhá chránit před oxidativním stresem;
  • Fialová mrkev: je dobrým zdrojem beta-karotenu, který organismus dokáže přeměnit na vitamin A důležitý pro udržení normálního stavu zraku;
  • Lutein z měsíčku aztéckého: je karotenoid, který se koncentruje v sítnici a oční čočce.

Doplněk stravy neobsahuje žádná umělá barviva, aromata, konzervační látky, sladidla, lepek ani laktózu. Naopak je založený pouze na rostlinných složkách, díky čemuž tělu poskytne důležitou podporu a doplní potřebné živiny.

Nová receptura byla vyvinuta tak, aby se přizpůsobila současnému životnímu stylu a lépe reflektovala požadavky zákazníků. Tablety jsou malé, dobře se polykají a nedráždí žaludek. Navíc stačí užívat pouze jednu tabletu denně, proto je jednoduché zařadit pravidelný příjem do každodenní rutiny.

Nová receptura je založena na čtyřech hlavních pilířích:

  • Psychická a fyzická pohoda: Případné nedostatky ve výživě pokryjete pomocí skvěle vyvážené směsi rostlinných složek, vitaminů a minerálních látek. 1 [2]
  • Imunita: Vitamin C, D, zinek, železo a selen podpoří odolnost vašeho imunitního systému
  • Energie: Díky komplexu sedmi vitaminů skupiny B, železa a hořčíku budete připraveni na vše, co den přinese.2 [3]
  • Zrak: díky vitaminům A a B2, zinku a luteinu získají vaše oči dávku živin navíc 1 2

Cena 90 tablet: 1050 Kč
Cena 45 tablet: 555 Kč

Od semínka až po doplněk stravy
Nutrilite je již více než 85 let jedinou celosvětovou značkou vitaminů a doplňků stravy, která pěstuje, sklízí a zpracovává rostliny na vlastních certifikovaných ekologických farmách.3 Rostlinné složky v Nutrilite Daily – třešně acerola, bezinka, fialová mrkev a měsíček aztécký – jsou pěstovány na farmách Nutrilite nebo na partnerských farmách s certifikátem NutriCert, kde se uplatňují udržitelné metody hospodaření. Nutrilite nese odpovědnost za každou fázi výroby od semínka až po doplněk stravy pro transparentnost a dohledatelnost, které můžete důvěřovat.

O Nutrilite
NutriliteTM, exkluzivně od Amway, je jedinou celosvětovou značkou vitaminů a doplňků stravy, která pěstuje, sklízí a zpracovává rostliny na vlastních certifikovaných ekologických farmách* v USA, Mexiku a Brazílii. Všechny Nutrilite farmy mají bio certifikaci podle zákonů USA.

* Zdroj: Euromonitor International Ltd

[1] Zdroj: Euromonitor International Ltd; Vitaminy a doplňky stravy, World GBN, Retail Value RSP, 2022. Data na základě průzkumu mezi spotřebiteli realizovaného mezi dubnem až srpnem 2022.
[2] Vitaminy B1, B2, B3, B5, B6, B12, biotin, železo a hořčík přispívají k normálnímu fungování metabolismu. Vitamin C, D, zinek, železo a selen podporují normální funkci imunitního systému. Vitaminy A, B2 a zinek přispívají k udržení normálního stavu zraku. Lutein tvoří součást sítnice oka. Všeobecný význam má pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl.
[3] Zdroj: Euromonitor International Limited: založený na recenzi globálních výrobců vitaminů a doplňků stravy 2021; jejich vlastnictví celého výrobního procesu, od farmy až po výrobu, kromě ekologické certifikace produktů. Euromonitor nepřebírá odpovědnost vůči žádné třetí straně v souvislosti s tímto nárokem.

Zdroj a foto: www.amway.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *