Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Já se vrátím. Svatba upírů a největší skandál své doby. Druhý díl minisérie Iveta ode dneška na Voyo

Na Voyo dnes druhým dílem pokračuje minisérie Iveta režiséra a scenáristy Michala Samira. Tentokrát budou diváci svědky milostné aférky Ivety Bartošové s tehdejší hereckou megastar Rudolfem Hrušínským nejmladším během natáčení filmového hitu režiséra Jaroslava Soukupa Svatba upírů, tak do zlomového období zpěvačky spojené s největším bulvárním skandálem své doby, a to jejím dvoutýdenním zmizením a následným soudním procesem s domnělým únoscem, který vyústil v šokující verdikt.

„Iveta v té době viděla film Osobní strážce s Whitney Houston a strašně se zamilovala do představy, že by sama mohla být hvězdou hudebního filmu. A povedlo se jí dostat roli ve Svatbě upírů vedle Rudolfa Hrušínského nejmladšího. Ten byl po dvou dílech úspěšného Discopříběhu opravdovou hvězdou. Sám mi to popisoval – to byl typ slávy, který už dnes neznáme. Nebyl schopný vyjít na ulici, protože ho okamžitě obsypali fanoušci. Iveta na tom tehdy byla stejně. Právě proto se ti dva zřejmě sblížili,“ přibližuje režisér a scenárista Michal Samir a dodává: „Tady začíná příběh, kterému se věnuje zlomový druhý díl, který rozebírá následky toho vztahu. Zajímavé je, že Iveta na své roli pracovala mnohem vehementněji než profesionálové okolo. Nebyla herečkou, a právě proto nechtěla zklamat. Ona věděla, že musí svoji ‚nehereckost‘ dohnat pílí a dřinou.“

Oskar Hes, který v minisérii ztvárnil Rudolfa Hrušínského nejmladšího k tomu říká: „Hráli v celovečerním filmu, který viděli úplně všichni. Kam šli, tam je lidé poznávali a byli z nich úplně na větvi. Nedokážu si představit tu obrovskou pozornost. Nevím, jestli by to mě samotnému bylo příjemné.“

Druhý díl minisérie se bude věnovat i největší bulvární aféře své doby. „Vztah s Rudolfem Hrušínským eskaloval v dočasný rozchod Ladislava s Ivetou. Ladislav odletěl do Ameriky a Iveta zůstala v Praze sama. A jak už od první série dáváme najevo, Iveta není člověk, který dobře zvládá samotu. V té době se do příběhu dostává člověk, který u ní zazvonil a vydával se za pracovníka telekomunikační společnosti, který přišel zkontrolovat telefon. To je pravda. Ale odsud dál jsou tu dvě verze, které se rozcházejí. Jedna je ta, že ji odvezl na svou chalupu a tam do ní ládoval prášky a pak ta druhá, kdy on tvrdí, že to byla Iveta, kdo spoustu z těch věcí inicioval. A je to jeden z těch momentů, kterých je v Ivetině životě spousty, kdy ať se člověk snaží jakkoliv, tak se pravdy úplně přesně nedobere,“ říká k tomu Michal Samir.

Druhý díl pokračování minisérie Iveta mohou diváci sledovat už teď na Voyo.

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *