Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

KosmetikaSoutěž

Konečně i pro muže! Soutěžte o exkluzivní novinky značky Borotalco

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Balíček produktů Borotalco vyhrává Václav P., Valašské Meziříčí, Ivana Z., Praha a Julius Z., Svitavy. Výhercům gratulujeme!

Tradiční italská značka deodorantů přichází do Česka s osmi novinkami v rámci řady Borotalco MEN pro každodenní péči. Výrobky pánské řady Borotalco nadchnou nejen svými unikátními vůněmi, ale i pokrokovou technologií, která zaručuje účinek až na 72 hodin. Soutěžte s naším portálem Tojesenzace.cz a společností Borotalco a vyhrajte jeden ze tří balíčků s deodoranty.

Inovativní složení
Prioritou pro prvotřídní výrobky Borotalco je zabránit nepříjemnému pocitu, který doprovází nežádoucí pocení. Proto dlouhodobě neustále vyvíjí ty nejúčinnější receptury, které spolehlivě bojují jak proti samotnému pocení, tak i nepříjemnému zápachu. I v případě pánské řady se jedná o směs přírodních, absorpčních, minerálních pudrů, díky kterým všechny starosti s nepříjemným pocením zmizí jednou provždy a umožní každému muži cítit se opravdu sebevědomě, a to v jakékoli situaci.

Výjimečné vůně
Tato řada ale nabízí mnohem víc – své unikátní vůně. Konkrétně se můžeme těšit na smyslnou jantarovou vůni s vanilkovým základem, která je doplněna o aromatické citrusové tóny. Dále se jedná o vůni na bázi pižma, která je díky svým jemným dřevitým tónům přirozenou sázkou na jistotu. Nemůžeme zapomenout ani na jedinečnou a nadčasovou vůni Borotalco, která svým pudrovým základem v kombinaci s tóny bílých květů a citrusů uspokojí každého náročného muže.

Rozmanitá nabídka
Nespornou výhodou je také více variant provedení nově představených deodorantů dle preferovaného způsobu nanášení na pokožku. Borotalco Men nabízí všechny tři nejoblíbenější druhy na trhu: sprej, tuhý i roll-on – vybere si zkrátka každý. Proto zapomeňte na nepříjemné pocení a obejměte s námi život! Stejně jako Vaši blízcí odteď budou o něco raději objímat vás.

Soutěžní otázka: Co nepatří mezi vlastnosti mastku?
a) zjemňuje pokožku a umožňuje přirozené dýchání pórů
b) je uměle vytvořený
c) má absorpční, osvěžující a sametový efekt

Správnou odpověď zasílejte na mail: soutez@tojesenzace.cz do 21.5.2023. Do předmětu uveďte: Borotalco MEN. Vyhrává 250., 350. a 450. správná odpověď. Výherce budeme kontaktovat emailem a výhru mu následně zašleme. Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Zdroj a foto: Borotalco

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *