Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Pivo z Ležáckého tanku Karla Lopraise je stočené

Pivovar Radegast slavnostně předal symbolickou várku piva z Ležáckého tanku Karla Lopraise. Pojmenování ležáckého tanku z Pivovaru Radegast bylo součástí prvního výročního ocenění Radegastův Strážce Hořkosti.

Šestinásobný vítěz slavného závodu Rallye Dakar, česká automobilová legenda a velký regionální patriot Karel Loprais obdržel ocenění Radegastův Strážce Hořkosti 2022 in memoriam. Pivovar Radegast po něm také pojmenoval jeden ze svých ležáckých tanků. „Ocenili jsme člověka, který měl za sebou nejen úspěchy, ale který se musel v životě postavit i větším či menším překážkám,“ říká Ivo Kaňák, manažer Pivovaru Radegast.

Symbolickou várku piva Radegast stočeného z Ležáckého tanku Karla Lopraise nyní zástupci nošovického pivovaru slavnostně předali v dřevěném soudku jeho synovci a úspěšnému závodníkovi Aleši Lopraisovi. „Pivem z ležáckého tanku Karla Lopraise si společně připijeme s jeho přáteli a kamarády ve Frenštátu pod Radhoštěm,“ doplňuje Aleš Loprais, který již dříve převzal také ocenění Radegastův Strážce Hořkosti.

Pivovar Radegast chce ocenění Radegastův Strážce Hořkosti, včetně souvisejícího pojmenování ležáckého tanku, udělovat vždy jednou ročně. „Budeme vybírat takové osobnosti, které si své místo na světě museli vybojovat a nikdy se nevzdávají, když jde do tuhého. Chceme oceňovat jejich každodenní život, který je bohudík někdy i hořký,“ popisuje Petr Klíma, manažer značky Radegast.

Zdroj a foto: Radegast

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *