Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Pěvecký objev Václava Hybše s famózním hlasem – vzpomínka na Pink Floyd (Mind Floyd)

Pěvecký objev Václava Hybše s fenomenálním hlasovým rozsahem zazpívá v rámci vzpomínky na legendární Pink Floyd zpěvák MARTIN RŮŽA se představí s Českým akademickým orchestrem v rámci unikátního koncertního zážitku MIND FLOYD v Praze a Pardubicích

Proslulá a nejúspěšnější deska kapely Pink Floyd Dark Side Of The Moon slaví jubileum – 50 let! Po celém světě se konají různé akce, spojené s tímto výročím. V Česku se této mise s poctou ujal Český Akademický orchestr(formace o 60 členech), který oznámil 2 výjimečné koncerty, pod názvem “Mind Floyd”. Uskuteční se 23. května v kostele sv. Šimona a Judy v Praze a 25. května v Sukově síni v Pardubicích.

Na pódiu se představí fenomenální zpěvák s naprosto unikátním (3,5 – 4 oktávy) hlasovým rozsahem Martin Růža, velký objev legendárního dirigenta a kapelníka Václava Hybše, který bude společně s ČAO interpretovat nejznámější skladby Pink Floyd, včetně částí z ikonického alba “Dark Side of the Moon”. Dirigentskou taktovku budou sdílet Alexey Aslamas a Jan Hrubeš, jenž svým mistrovským vedením přispějí k neopakovatelné atmosféře těchto koncertů.

Martin Růža o koncertech řekl: „Album Dark Side of the Moon je pro mě velkým tématem! Vždy mě fascinovalo, jak Pink Floyd dokázali propojit různé hudební žánry a filozofické myšlenky. Je pro mě obrovskou ctí a zároveň výzvou interpretovat tyto skladby společně s Českým akademickým orchestrem.”

Koncerty MIND FLOYD nabídnou jedinečnou příležitost vychutnat si symfonický zvuk ikonických skladeb Pink Floyd v podání Českého akademického orchestru a Martina Růži.

Pěvecký objev Václava Hybše s fenomenálním hlasovým rozsahem zazpívá v rámci vzpomínky na legendární Pink Floyd zpěvák MARTIN RŮŽA se představí s Českým akademickým orchestrem v rámci unikátního koncertního zážitku MIND FLOYD v Praze a Pardubicích

Vstupenky na koncerty jsou již v prodeji na běžných předprodejních místech. https://www.ticketportal.cz/event/MIND-FLOYD-Cesky-akademicky-orchestr

Foto: Český akademický orchestr a archiv M. Růži

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *