Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zvířata

Dibaq, výrobce tradiční české značky krmiv z podhůří Orlických hor, letos slaví čtvrt století

Společnost Dibaq a.s., výrobce značky Fitmin, letos oslaví jubilejní 25. výročí od svého založení. Za tu dobu si firma na trhu vybudovala silnou pozici mezi výrobci krmiv pro domácí mazlíčky v České republice i zahraničí a stala se významným a důvěryhodným partnerem majitelů a chovatelů zvířat. U této příležitosti pořádá Dibaq oslavu ve svém areálu v Orlických horách, která bude spojena i s možností navštívit výrobu.

Za 25 let na trhu se značka Fitmin stala synonymem pro zdravé a kvalitní krmivo pro domácí mazlíčky, získala si tak důvěru mnoha chovatelů a expandovala nejen za hranice České republiky, ale i evropského kontinentu. Kromě kvalitních surovin, které jsou při výrobě krmiv použity, se Fitmin zaměřuje také na moderní technologie, transparentnost, kontrolu kvality a dlouhodobou spolupráci s veterináři, odborníky na výživu zvířat a zajímavými ambasadory. Značka je tak důkazem, že zodpovědný přístup k výrobě a surovinám se dlouhodobě vyplácí.

Důležité milníky ve vývoji společnosti
Společnost Dibaq i značka Fitmin jsou důkazem, že pílí a tvrdou prací lze naplnit i zdánlivě nedosažitelné cíle. „V roce 2006 jsme jako první česká firma rozjeli technologii na přidávání čerstvého masa do procesu výroby krmiv. V roce 2011 jsme spustili e-shop, a začali se specializovat na prémiová a superprémiová krmiva,“ říká Křivohlávek a pokračuje: „Další významný růst přišel s koupí areálu Bocus na Orlici v Letohradě v roce 2019. Tímto krokem jsme se ještě více posunuli směrem k ekologické a udržitelné výrobě. Součástí areálu je mimo jiné i malá vodní elektrárna, bioplynová stanice a fotovoltaická elektrárna.“

„Abychom dokázali udržet kvalitu našich produktů a neustále se posouvali kupředu, dlouhodobě spolupracujeme s veterináři, odborníky na výživu a samotnými chovateli zvířat. S jejich pomocí potom vyvíjíme nové receptury tak, aby zvířatům nejen chutnaly, ale byly pro ně i prospěšné s ohledem na jejich celkové zdraví,“ vysvětluje obchodní a marketingová ředitelka Tamara Jelínková a dodává, že důležití jsou pro Fitmin i jejich věrní ambasadoři. V roce 2014 tak například vznikl projekt Vím, čím krmím, v rámci kterého byly navázány první ambasadorské spolupráce. V jejich začátcích stál například český musher Jiří Mencák. Od té doby se Fitmin ambasadorský tým rozrostl a v současné době čítá téměř 20 ambasadorů z nejrůznějších oblastí.

Oslavy s možností návštěvy výroby
25. narozeniny se Fitmin rozhodl oslavit se všemi, kteří se o zdraví a pohodu svých mazlíčků zajímají. Oslava k příležitosti jubilea se bude konat v sídle společnosti v Helvíkovicích, a to v pátek 26. května od 13 hodin. Pozvaní hosté se budou moci seznámit s celým procesem výroby krmiv Fitmin, a to už od samotného výběru surovin až po hotové produkty. Připraven bude také bohatý program včetně vystoupení některých ambasadorů. „Hosté se mohou těšit na Fitmin matadory jako například dogdancing s Monikou Olšovskou, agility Terezy Kaniové, stafbull show Daniela Žďárského nebo Jitku Krejcárkovou s ukázkou vodicích psů. Chybět nebude ani Horská služba a oddělení služební kynologie Policie ČR,“ vyjmenovává Jelínková.

„Jsme moc rádi, že jsme se stali důvěryhodným partnerem chovatelů a výrobcem kvalitních krmiv na českém trhu. Naše 25leté působení je pro nás velkým úspěchem, splněným snem a zodpovědností zároveň. Těšíme se, že tento milník budeme moci se svými partnery důkladně oslavit,“ Petr Křivohlávek.

Zdroj a foto: www.fitmin.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *