Otevřená scéna na střeše Galerie Harfa bude hostit letní divadelní přehlídku už dvanáctou sezónu

V pondělí 5. června odstartuje Letní scéna Harfa dvanáctou sezónu divadelní přehlídky, zakončí ji poslední prázdninový den. Unikátní střešní prostor Teras Harfa s divadelní scénou pod širým nebem nabízí divákům v letních měsících netradiční kulturní zážitek. V rámci prázdninových měsíců odehraje Letní scéna Harfa 39 večerních představení.

„Letní scéna Harfa přiláká každoročně stovky kulturně naladěných návštěvníků. Jsme rádi, že můžeme poskytnout prostor této příjemné letní akci už po dvanácté v řadě a nabídnout tak našim návštěvníkům nad rámec nákupů i zajímavé kulturní, sportovní nebo gastronomické zážitky. Kromě divadelní scény totiž letní Terasy otevírají své brány i milovníkům kvalitního street foodu, tanečním večerům nebo sledování sportovních klání na velkoplošné obrazovce.  Pro děti jsou pak připravena tematická odpoledne, v letošním roce například i s Patem a Matem nebo příměstské tábory,“ říká Martina Tlustá, marketingová manažerka Galeria Harfa.

Na pódiu Letní scény Harfa budou letos odehrány bezmála čtyři desítky představení, vesměs lehkých komedií, které se k prázdninové atmosféře hodí nejlépe. Představení budou začínat ve 20 hodin a vstupenky je možné zakoupit už nyní v předprodeji na webových stránkách letniscenaharfa.cz nebo galerieharfa.cz.

„I letos vás srdečně zveme na skvělá divadelní představení, která se budou konat pod otevřeným nebem. Tato jedinečná akce vám nabídne úžasné zážitky a nezapomenutelné emoce. Můžete se těšit na už klasické komediální kusy jako Poslední ze žhavých milenců, Caveman, Normální debil, A do pyžam, Drobečky z perníku a řadu dalších oblíbených titulů. Letní scény jsou vyhledávanou alternativou pro vyplnění prázdninových večerů a mezi diváky jsou oblíbené. Terasy Harfa díky umístění na střeše nákupního centra k tomu všemu nabízejí autentické prostředí a pomyslný únik z ruchu velkoměsta. Přijďte si odpočinout, zasmát se a třeba si i trochu poplakat,“ dodává Lukáš Sýkora z pořádající agentury Kulturní portál.cz.

Zdroj a foto: Galerie Harfa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *