Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Dokonale zářivá pleť celého těla během  léta. Jedině se správným peelingem!

Letní měsíce přímo volají po zdravém vzhledu pokožky. Jestli nechcete, aby právě vaše  pokožka vypadala unaveně a zašedle, vsaďte na funkční mechanický peeling. Jen díky  tomu, že pokožka celého těla nebude inhibována odumřelými buňkami, snáz do ní  proniknou účinné látky z přípravků, které ráda používáte, a výsledek bude oslnivý.  

Během letních dní odhalujete mnohem víc pokožky než během zimního období. A rozhodně nechcete, aby  vaše pokožka vypadala zašedle, unaveně a tvořily se na ní stroupky, případně pigmentové skvrny. 

To vše se totiž může přihodit, pokud považujete peeling za zbytečné slovo ve svém slovníku i arzenálu  kosmetických přípravků.  

Mechanický peeling je tím řešením, které vaše pokožka potřebuje. Nejen proto, že pleť zjemní, rozjasní  a vyhladí, ale také proto, že se díky takto ošetřené pleti do ní dostanou všechny účinné látky z krému, který  používáte. Scrub je ideální aplikovat přibližně dvakrát týdně, někdy je možno i častěji, jakmile se ale  nebudete cítit komfortně, zapomeňte na aplikaci alespoň po dobu jednoho cyklu. Díky peelingu se zbavíte  nejen nečistot, ale také stresu, takže se vyplatí mít ho určitě na poličce v koupelně. Zamilujte se do zdravé  péče.  

Orlane Body Tělový Peeling Sea Salt Drainig Scrub with Sea Salt 500 ml/1268 Kč Odvodňující tělový peeling s mořskou solí Orlane perfektně vyhlazuje pokožku a zvyšuje účinky následné  péče. Jsou v něm obsaženy ryze přírodní exfoliační částice. Podporuje povrchovou mikrocirkulaci  a vyplavuje přebytečnou vodu a toxiny. Aktivně odvodňuje a odlehčuje díky osmotickému efektu soli, která  zjednodušuje průnik aktivních látek do pokožky, a také díky odvodňujícímu účinku esenciálních olejů.  Pravidelným používáním bude vaše pokožka hladší a jemnější. Docílíte pocitu lehkosti. Použití: Během  sprchování masírujte problematické partie velkými krouživými pohyby a poté opláchněte. 

Kosmetická značka Orlane je průkopníkem v péči o pleť a boji proti stárnutí. Při výrobě svých produktů se již  tradičně inspiruje nejnovějšími lékařskými objevy a využívá moderní technologie. 

Dekorativní kosmetika Orlane neobsahuje parabeny. Více na orlaneinstitut.cz, kde najdete i e-shop.  Vybrané přípravky značky Orlane zakoupíte také na letišti v prodejnách Aelia Duty Free Shop či v síti  prodejen Marionnaud a v online lékárně Dr.Max. Další partnery najdete na orlanecz.com. 

Zdroj a foto: www.orlanecz.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *