Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZdraví

Lázně Fénix slavnostně představily novou ambasadorku výtvarnici Alexandru Hejlovou!

Lázně Fénix v srdci Prahy navštívilo spoustu známých tváří, včetně jejich ambasadorky, známé, světově uznávané, výtvarnice Alexandry Hejlové. Pozvání přijali herci Petr Batěk, Jan Kuželka, jeden z předních českých dabérů nejčastěji spjatý s hercem Brucem Willisem Alexej Pyško, herečka Bára Fišerová a další. 

V rámci akce se stihlo pogratulovat i princi z černobílé Popelky Jiřímu Štědroňovi, který měl v ten den narozeniny. “Zahajovací večer byl srdečný a stylové zcela odpovídající nabídce. Důvěryhodný. Přesvědčil mě. Určitě lázně vyzkouším,“ svěřil se hned v úvodu akce oslavenec.

Moderátorského žezla se ujal ředitel východočeské televize V1 Olda Tamáš, který společně s Alexandrou Hejlovou uvádí pořady Skoro dámský i Skoro pánský klub. „Potěšila mě přátelská, a přitom slavnostní atmosféra v příjemném prostředí v samém srdci Evropy. Tu umocnil, krom jiných, příchod Jiřího Štědroně, kterému všichni přítomní bez nácviku a pobízení zazpívali – hodně štěstí. A tak dostal start Lázní Fénix další lidský rozměr,“ pochvaloval si Tamáš.

Své nadšení z prostoru, kde se každý nechává rozmazlovat, neskrýval ani moderátor Slávek Boura: „Slavnostní večer byl plný skvělých lidí v příjemném a léčivém prostředí. Jsem moc rád, že tváří a ambasadorkou se stala talentovaná a krásná žena Alexandra Hejlová, která mi prokazuje čest být mou kamarádkou. Ať se tam venku ve světě děje cokoli, buďme zdraví na těle i na duchu v přátelství, toleranci a lásce, a pakliže nás něco pořádně rozpálí a popálí, vstaňme jako bájný pták Fénix z popela a leťme ke svým snům.“

Hostitelkou večera nebyl nikdo jiný než sama majitelka lázní Marta Šuba. Ta si nemůže nově vzniklou spolupráci se známou výtvarnicí vynachválit. „Co se týče akce v Lázních Fénix tedy křest Ambasadorky Alexandry Hejlové, bylo to úžasné. Příjemná atmosféra, správní lidé, super zábava. Jsem moc ráda, že tváří lázní se stála právě Alexandra,“ svěřila se Šuba a na účet Hejlové dodala: „Nic není náhoda, všechno má svůj čas a správně místo, co řekne to platí. Líbí se mi její iniciativa. Lázněmi Fénix ráno vstává a večer s nimi usíná, je takový workoholik jako já. Věřím, že tato spolupráce bude dlouhodobá a přinese kýžené ovoce.“

Textu: Veronika Kuželková, foto: Jana Tesaříková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *