Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Victoria’s Secret spolu s partnerem Alshaya group otevírá první český obchod s kompletním sortimentem

Victoria’s Secret je přední specializovaný maloobchodní prodejce spodního prádla & kosmetiky. V sortimentu značky najdeme moderní a trendy kolekce, zajímavé vůně, produkty péče o tělo i domácí oblečení. Globální síť Victoria’s Secret se rozrůstá o první český obchod s kompletním sortimentem, který byl otevřen v Praze.

Pražský obchod zaujme inovativním designem, který vychází z nového maloobchodního konceptu značky s názvem Store of the Future. Obchody jsou opatřeny promyšlenou navigací, díky níž se zákazníci snadno orientují. Nechybí v nich ani moderní prostor pro zkoušení.  Zákazníci se mohou těšit na příjemnou a nenucenou atmosféru, která vás pohltí i v nejnovějším obchodě Victoria’s Secret v české metropoli.

NABÍDKA PRODUKTŮ
Nový obchod Victoria’s Secret v obchodním centru Westfield Chodov nabídne široký výběr podprsenek, spodních kalhotek i nočního prádla.

Součástí nabízených služeb je také individuální personalizovaná služba “bra fitting”, při níž vám školení odborníci pomohou vybrat dokonale padnoucí prádlo. Tento servis je bezplatný a lze jej využít přímo na místě bez předchozí domluvy.

Kromě oblíbených linií spodního prádla v novém obchodě nebudou chybět ani zkrášlující produkty Victoria’s Secret Beauty, včetně populárních jemných parfémů a vůní. Vaší pozornosti by rozhodně neměl uniknout nový parfém Bare Eau de Parfum. Vůně oslavuje originalitu a sebevyjádření prostřednictvím kampaně, ve které vystupují různé typy žen, které působivě vyzdvihují svou autenticitu v běžném, každodenním životě.

LOKACE: Westfield Chodov, Praha, Česká republika
OTEVÍRACÍ HODINY: pondělí – neděle 9 – 21

O značce Victoria’s Secret:
Victoria’s Secret (NYSE: VSCO) je největším světovým specializovaným maloobchodním prodejcem spodního prádla. Její portfolio zahrnuje široký výběr moderních a stylových kolekcí, včetně ikonických podprsenek, kalhotek, svůdného spodního prádla, pohodlného nočního prádla, sportovního oblečení a oceňovaných parfémů i produktů péče o tělo. Provozuje více než 1 350 obchodů po celém světě a zaměstnává před 25 000 osob, s výraznou převahou žen. Victoria’s Secret má celosvětově nejširší tým školených specialistů na fitting spodního prádla. Misí značky Victoria’s Secret je inspirovat ženy na celém světě prostřednictvím produktů a služeb, které je provází a podporují v každodenním životě. Značka staví na dlouholetých vazbách a kontinuálně prosazuje pozitivní změny.

Zdroj a foto: Victoria’s Secret

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *