Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Oldřich Tamáš – moderátor a ředitel TV V1

Panem et circenses aneb chléb a hry je latinské úsloví pocházející z Římské říše, kde si vládci za jídlo a zábavu získávali přízeň lidu. Od té doby proteklo řekami světa hodně vody, ale na podstatě těchto slov se příliš nezměnilo. Abychom byli, když ne šťastní, tak alespoň spokojení, potřebujeme nejen mít něco na talíři, ale také se musíme bavit, setkávat a občas se od srdce zasmát.

To dobře ví Oldřich Tamáš, sympatický muž, který se už léta stará, aby ono dávné úsloví bylo naplněno. Je ředitelem největší naší regionální televize V1, která vysílá ve východních Čechách, ovšem lze ji naladit i ve Středočeském kraji a na internetu. V ní přináší dokumentární, historické nebo lifestylové pořady, kde diváci získají spoustu zajímavých informací, a v poslední době tam provozuje i dva kluby. Jeden se jmenuje Skoro dámský klub, druhý – jak jinak – Skoro pánský klub. V těchto klubech se setkávají lidé, kteří mají druhým co říct, ale hlavně jsou rádi na světě. To je ostatně jakési motto Oldřicha Tamáše, který chce svými pořady a aktivitami druhým život obohacovat a zpříjemňovat. Šéfem Pánského klubu je on sám, velení Dámského svěřil své spolupracovnici výtvarnici Sandře Hejlové.

Ale to není zdaleka vše, čím se Oldřich Tamáš zabývá. Slyšet ho můžete na vlnách rádia Frekvence 1, potkáte ho na mnoha kulturních a společenských akcích, kde moderuje, mimo jiné i sportovní zápasy, také točí filmy, vytváří reklamy, pořádá školení a konference, organizuje vystoupení pro děti… V podstatě se pustí do čehokoliv, co ostatním obohatí život a zpříjemní den. A k tomu všemu je i velice příjemný, lidem je s ním dobře a on sám si na druhých nejvíce cení upřímnosti a ohleduplnosti.

Autor: Marie Formáčková, foto: Jana Tesaříková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *