Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Sto lidí, sto chutí aneb Na čem si nejvíce „ujíždějí“ oblíbená česká jména?

Jídlo lidi spojuje, dělá dobře po duši i po těle. Zejména, když si dáme něco, co opravdu lahodí našim chuťovým pohárkům. Věděli jste ale, že se v oblíbených pokrmech lidé často shodují podle toho, jak se jmenují? Na tuto zajímavost se podívala foodora a rozklíčovala, co si nejčastěji dopřávají třeba Honzové, Adamové, Jakubové nebo například Anny a Karolíny. Tak schválně, objednáváte si stejně jako vaši soujmenovci?

Informací o křestních jménech najdete nespočet. Avšak, chcete-li znát chuťové preference, ptejte se u toho nejvhodnějšího zdroje – doručovací platformy foodora. Za poslední rok dovezli svým zákazníkům tisíce a tisíce objednávek. Pro zajímavost, jen Adamové uskutečnili 143 701 nákupů, zákaznice jménem Adéla celkově 74 009. Takže, na čem si oblíbená česká jména „ujíždějí“ a souvisí jejich preference také s charakterem dle hvězd?

Vítězem se stává…
Žádný stravovací hit není tak populární, aby převálcoval oblíbenost fast foodu. Rychlé občerstvení se tak zařadilo na první příčku objednávek všech jmen. Bez ohledu na pohlaví, věk, lokaci nebo hvězdy.

Jakubové mají jasno: Pizza time!
Jméno Jakub symbolizuje vítězství a úspěchy. A jeho favoritem je italská kuchyně. Pokud tedy Kubové nemají chuť na oblíbený cheeseburger nebo třeba twister, jejich volbou je tenké těsto a pizza na všechny způsoby.

Karolíny mají rády tak trochu jinou Asii
Holky, na které je spoleh.  Mají sportovního ducha a milují asijskou kuchyni. Zapomeňte však na klasické kung-pao, jejich favoritem jsou pelmeně neboli těstové taštičky plněné masem.

Jan. Oblíbené české jméno s českými chutěmi
Hvězdy praví, že Janové jsou odhodlaní muži, kteří mají smysl pro spravedlnost. A moc jim chutná česká kuchyně.

Adamové sází na tu nejlepší pastu
Adamové jsou podle hvězd individualisté, velké osobnosti a muži, kteří vědí, co chtějí. V případě gastronomie mají rozhodně jasno – italská kuchyně. Ale žádné odbývání, po vzoru jižanů je jejich hlavním jídlem oběd. Vydatný a plný pestrých chutí.

Anna a pára nad košíčkem
Milující, obětavé a rodinné. Takové jsou Anny. Pro druhé by se rozdaly. A pokud doma svým blízkým nevaří, sází na Asii. Třeba takové dim sum knedlíčky typické pro čínskou kuchyni, které se tradičně připravují na bambusovém pařáčku, na jehož dně bývá banánový list, jsou pro ně jasná volba.

Zdroj a foto: Foodora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *