Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

DětiZe života

Kuriózní setkání i velká oslava Dne dětí v Ulici

V ateliérech Ulice bylo o Dni dětí pořádně živo od samého rána. Do ateliéru přišli tento svátek oslavit nejen výherci soutěže se svými dětmi, ale také dětští herci, které diváci důvěrně znají právě ze seriálu Ulice. A nejen oni. Velkým překvapením bylo pro všechny i setkání s představitelem Miloše Knoblocha Jiřím Štréblem.

V seriálu Ulice, který vysílá každý všední podvečer TV Nova, se ve středu a ve čtvrtek hrály oslavy Dne dětí. Tyto epizody se natáčely s několikatýdenním předstihem, ovšem dětští herci z Ulice o oslavy tohoto svátku nepřišly ani v reálu. Produkce seriálu uspořádala nejen pro ně velkou akci, které se kromě nich zúčastnili také výherci soutěže a skalní fanoušci Ulice se svými dětmi. Ti přijeli do ateliérů ze všech koutů republiky a cesty rozhodně nelitovali. Zatímco děti slavily po svém a okamžitě se skamarádily s představiteli Vojty (Felix Šrámek), Miloška (Lukáš Masár ml.), Lexíka (Filip Hornyak), jenž se přišel pobavit i s mladším bratrem, a Kustíka (dvojčata Rafael a Samuel Martinicovi), dospělí se těšili hlavně na prohlídku ateliérů a setkání s herci, kteří ten den právě natáčeli.

Splněním tajného přání a velkým překvapením pro všechny zúčastněné bylo setkání s Jiřího Štrébla, představitele svérázného Miloše Knoblocha, s kamarádkou výherkyně z Lesnice u Šumperka. Při vzájemném představování totiž došlo ke komické situaci, protože paní se jmenuje příjmením Knoblochová. Jiří Štrébl v první chvíli netušil, jestli si z něj jen nevystřelila. Když ale zjistil, že se tak paní doopravdy jmenuje, zcela upřímně z něj vypadlo: „Tak to vás teda lituju.“ A oba, včetně všech lidí kolem, pak lehli smíchy.

Zatímco dospělí sledovali cvrkot v ateliérech a obdivovali zákulisí, děti byly ve svém živlu na uličním náměstíčku. Zde se mohly dosyta vyřádit díky nejrůznějším hračkám, přejíst sladkostí a nechat si pomalovat obličej, ruce, nohy, prostě co je napadlo.

A jak si užili setkání s výherci a jejich dětmi naši nejmladší herci, kteří se ocitli v rolích „domácích pánů“ a „ostřílených mazáků“?

„Bylo to super, moc fajn odpoledne! Byl jsem moc rád, že jsem se viděl s hereckým bráchou a taky s Lexíkem (Filip Hornyak) a Miloškem (Lukáš Masár) i mimo natáčení, užili jsme si to,“ dodává Felix Šrámek, kterého diváci Ulice znají jako Vojtu Marečka.

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *