Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Specialisté: Hra na oběť – smrt v zavřené pizzerii

V pondělí 5. června večer uvede TV Nova další premiérovou epizodu oblíbeného detektivního seriálu Specialisté s názvem Hra na oběť. Mrtvola, podezřelí, svědci a dva policisté. Ti všichni se sešli v jedné uzavřené pražské pizzerii. Dnešní díl tak ctí jednotu času a děje, jak vystřiženou z klasické detektivky.

Zuzana prověřuje opětovná hlášení, v nichž Karolína Langerová obviňuje svého partnera z domácího násilí. Místo nich dvou ale Zuzana najde v jejich bytě zbitého muže, který je následně převezen do nemocnice. Ukáže se, že je to Karolínin dobrý kamarád Ruda Hledík. Tvrdí, že jej v bytě napadl neznámý útočník, o pravém důvodu návštěvy cizího bytu ale policii zalže. Z nemocnice navíc míří za Karolínou a její kamarádkou do pizzerie jejich společného přítele, Itala Toniho. V ní se tak mezitím s Karolínou potká kapitán Karas (Marek Lambora), který ji tam přišel vyslechnout. Matěj Karas si s sebou přivede i svého kamaráda Cyrila (Ondřej Kraus), jenž se ho stále snaží přesvědčit, aby se vrátil do boxerského ringu.

V ulici nastane havárie vodovodního potrubí, komplikuje se doprava, pizzerie musí být uzavřena a nedaleko navíc dojde k loupežnému přepadení. Pobyt v restauraci se mění v bezmocné čekání. Matěj postrádá kolegu Kováře (Jiří Hána), Karolína a Toni čekají na Rudu Hledíka. Místo nich se ale z ničeho nic objeví Karolínin násilnický přítel, čímž atmosféra rychle zhoustne. A najednou je nově příchozí muž mrtvý…

Diváci mohou každou novou epizodu tohoto seriálu sledovat vždy 7 dní před její televizní premiérou na Voyo.

Na Specialisty se můžete těšit každé pondělí ve 20.20 na TV Nova!

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *