Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Aquapalace Praha zahajuje letní sezónu v Havajském stylu

V Aquapalace Praha byla odstartována již 15. letní sezóna, tentokrát ve znamení Havaje. I letos je pro návštěvníky přichystáno plno zábavy, havajských specialit, bohatý animační program pro děti každého věku a velmi oblíbené koncerty a hudební večery. Tematický program a speciální akce byly dnes slavnostně představeny ve Vodním světě za účasti generální ředitelky Aquapalace Praha Vladany Horákové a řady známých osobností.

Když se řekne Havaj, představíme si většinou odpočinek a kouzlo bezstarostnosti, bělostný písek a tyrkysovou vodu. Léto v Aquapalace Praha bude stejné. O havajské gastronomické speciality, stylové míchané koktejly, tradiční hudbu, tance a dekorace rozhodně nebude nouze.

„Havajské léto bude probíhat v celém našem komplexu a všech střediscích. Vodní svět nabídne animace s havajskou tématikou, hudební večery, a hlavně speciální gastronomii v mnoha vnitřních i venkovních restauracích a barech. Ve SPA jsme rozšířili nabídku o havajské masáže s tradiční technikou Lomi Lomi a Saunový svět obohatí nové letní osvěžující ceremoniály, které se budou odehrávat i v nové ZEN sauně,“ představuje koncept letního programu Vladana Horáková, generální ředitelka Aquapalace Praha.

Atrakce a novinky přišly do Aquapalace Praha s předstihem otestovat také známé osobnosti, herečka a moderátorka Eva Decastelo, její herecká kolegyně a modelka Bára Mottlová a herec Lukáš Langmajer. O slavnostní zahájení letní sezóny se pak postarala dívčí skupina Lollipopz se svou novou písní s názvem Havajské léto.

Puzzle restaurant
Především dospělí návštěvníci zajisté velmi ocení další z řady novinek, mezi které patří nově zrekonstruovaná restaurace s rychlejším odbavením požadavků hostů. Součástí stavebních úprav byla také instalace nových designových prvků.

Za touto realizací v přejmenované Puzzle restaurant stojí firma No Limits Design: „Cílem bylo vytvořit nadčasovou zónu pro stravování, která návštěvníky naladí a podpoří jejich chuť k jídlu a odpočinku, než se opět pustí do zábavy a zážitků v Aquapalace Praha,“ upřesňuje k nové úpravě restaurace Nicole Mertinová, ředitelka No Limits Design a dodává: „Naší snahou bylo obohatit funkční prostor, kde se návštěvníci stravují nejen po estetické stránce o designové prvky, které jim zpříjemní chvilky klidu. Návštěvníci restaurace, tak jak název napovídá, si mohou své menu poskládat přesně dle své chuti – třeba i netradičně.

Havaj pro děti
Všechny děti se během léta mohou těšit na každodenní a celodenní animační programy. Pro menší děti je připraven speciální koutek se suchou zábavou, kde budou moct řádit v havajském skákacím hradu, zažívat dobrodružství na prolézačce ve tvaru pirátské lodi a v neposlední řadě stavět monumentální hrady na klasickém pískovišti. Pro větší děti je nově u TWISTER tobogánu možnost volby zvukového programu, který vystupňuje ještě více zážitek z adrenalinové jízdy. K dispozici také budou ping-pongové stoly, možnost si užít mořské vlnobití každých 30 minut, nebo jízdu v jedinečné Divoké řece – nejdelším tobogánu v ČR.

Zábava i relax po celé léto
Vodní svět Aquapalace Praha nabízí kromě letního havajského programu a novinek, nepřeberné množství atrakcí a zážitků ve třech tematických vodních palácích a rozsáhlé venkovní zóně. Například mezi nejoblíbenější atrakce se vedle Divoké řeky řadí virtuální realita na tobogánu MAGIC TUBE, která milovníky vodních radovánek díky speciálním VR brýlím přenese na oblohu či do vesmíru.

Čestlický aquapark pak nabízí i další zóny, které jsou určeny k relaxaci a odpočinku po náročném dni. Máte zde možnost navštívit největší Saunový svět v České republice, který je komplexem osmnácti saun a prohříváren. Najdete zde vyhlášené finské sauny, římské lázně či mnoho venkovních saun. Doporučujeme vyzkoušet jedinečné nové letní saunové ceremoniály, či relaxační saunování v nové ZEN sauně.

Zdroj a foto: www.aquapalace.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *