Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZvířata

Symbolickým poklepáním na základní kámen filmu, namalovaném výtvarnicí Andreou Faifrovou, začalo natáčení pokračování úspěšného filmu o psím klukovi Gumpovi

Poprvé se tak před kamerou sešli herci Richard Krajčo coby Oříšek a Štěpán Kozub jako Křivák. Ti ve filmu Gump ztvární jedny z hlavních rolí, stejně jako Vica Kerekes a Bolek Polívka. Zatímco první příběh psího kluka Gumpa byl smutnější, v jeho volném pokračování se diváci mohou těšit na spoustu vtipných zvířecích scén.

Vedle Gumpa se objeví také psí holčička Jenny, která si zahraje Gumpovu sestřičku, Gumpem pojmenovanou na Kytičku. Především dětské diváky ve filmu potěší několik dalších zvířat. Role čekají na göttingenské prasátko Prince (s ním se na chvíli ve filmu objeví také rocker Josef Vojtek), kohouta, kocoura nebo poníka. Jako u prvního filmu, i v tomto jde o zachráněná zvířátka a každé má za sebou zajímavý příběh s krásným koncem.

Kromě již zmíněných herců a zvířátek se fanoušci filmu Gump – pes, který naučil lidi žít mohou těšit na herce z původního obsazení: Bolka Polívku, Evu Holubovou, Ivanu Chýlkovou, Karla Rodena, Zbygniewa Czendlika, influencerku Annu Šulcovou nebo na namluveného Gumpa v podání herce Ivana Trojana. Ten opět namluví audioknihu a v listopadu opět vyjde knižní podoba Gumpova příběhu. Na film Gump 2 si jeho příznivci počkají do jara příštího roku.

Zdroj a foto: Helena Váňová Production

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *