Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

DětiKosmetika

Nové dětské bylinné zubní pasty HERBADENT KIDS & JUNIOR

Pro zdraví dětských zoubků je zásadní pravidelná péče, správná technika čištění a vhodný kartáček se zubní pastou. Aby bylo čištění dětem příjemné a vůči zubům co nejšetrnější, přináší HERBADENT nové bylinné zubní pasty KIDS & JUNIOR s novými příchutěmi, s čistě přírodním složením a s optimálním množstvím fluoridů pro silnější sklovinu.

Pro děti od tří let a jejich mléčné zoubky je tady nová bylinná zubní pasta HERBADENT Kids Jablko. Děti během čištění potěší příjemnou ovocnou chutí, zatímco její složení prospěje sklovině a dásním. Její vyvážené množství fluoridů totiž pomáhá posilovat sklovinu a chránit ji před kazy a lety prověřený bylinný extrakt HERBADENT ze sedmi léčivých rostlin hýčká citlivé dětské dásně.

Malým školákům ve věku od 7 let pomůže v péči o smíšený chrup, tedy mléčné i nově rostoucí druhé zoubky pasta HERBADENT Junior s příchutí Spearmint. Ionty fluoru umí proniknout do skloviny a zpevnit ji, takže je odolnější vůči vzniku zubnímu kazu. Samozřejmě nechybí ani síla přírody v podobě extraktu HERBADENT a jeho sedmi bylinek, které mají antimikrobiální účinky a pomůžou vašim ratolestem ke zdravým ústům.

Důležitým doplňkem pravidelné péče je také Bylinná ústní voda pro dokonalou ústní hygienu.

Ústní voda JUNIOR obsahuje léty ověřený extrakt ze 7 léčivých bylin, pečuje o dětské dásně, zklidňuje možné podráždění a dezinfikuje celá ústa. Bylinná zubní pasta HERBADENT Junior určena pro děti od 7 let je k dostání od 99 Kč.

Komplexní řadu pro děti doplňují i Správné zubní kartáčky.

Kartáčky HERBADENT PRO MALÉ PRŮZKUMNÍKY splňují všechny přísné nároky odborníků na preventivní péči o dětské zoubky. A navíc jsou jejich madla vyrobená z ekologického materiálu ze zbytků rostlin. Kartáčky PRO MALÉ PRŮZKUMNÍKY mají ultrajemná, speciálně zkrácená vlákna, kterými pečlivě vyčistíte všechny plošky mléčných zoubků dětí bez podráždění jemných dětských dásní. Vybírat můžete společně s dětmi z palety 5 barev a kartáček lze označit a pro více dětí rozlišit barevným knoflíkem z recyklovaného plastu. „Nezapomeňte, čištění a dočišťování dětských zoubků až do věku 10 let je odpovědností dospělého, tedy vás, rodičů. Jen čistý zub se nezkazí,“ říká MUDr. Pavel Smažík, majitel značky Herbadent. Zubní kartáček HERBADENT KIDS k dostání od 59 Kč.

Zdroj a foto: www.herbadent.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *