Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Ochutnejte sladkou rozmanitost: Lahodným příchutím čokolády z širokého portfolia značky Milka nelze odolat

Každého z nás někdy honí mlsná a málokdo by odolal té nejjemnější čokoládě Milka z alpského mléka a kvalitního kakaa. Podle údajů společnosti Mondelēz International o prodeji v roce 2022 je mezi milovníky sladké pochoutky nejoblíbenější tradiční mléčná čokoláda Milka Alpine Milk a rádi mlsají také tabulku čokolády s celými jádry lískových ořechů Milka Wholenut [1], která nabízí dokonalé spojení křupavosti a jemné čokoládové chuti. Portfolio příchutí Milka však nabízí rozmanitou nabídku neodolatelných čokolád a svoji nejoblíbenější si s jistotou vybere každý.

Jaké příchutě čokolády Milka nejraději mlsáme?
Ikonická značka čokolád Milka se stala synonymem pro lahodný zážitek ze sladkého mlsání. Jakou příchuť čokolády Milka si její milovníci nejraději dopřávají, jsme se zeptali v redakční anketě, a získali jsme zajímavé odpovědi [2]. Je zřejmé, že chuťové pohárky každého z nás mají různorodé preference a vybíráme si podle svého gusta: „Moje oblíbená čokoláda od Milky je bílá.“ Někteří si však potrpí i na netradiční kombinace: „Já mám nejraději čokoládu Milka Oreo Sandwich.“ Tato příchuť nabízí lákavé spojení kakaových sušenek a mléčné náplně s vanilkovou příchutí v mléčné čokoládě. Srdce milovníků čokolády si získala také Milka Bubbly: „Já nedám dopustit na Milku Bubbly! Naprosto zbožňuji, jak se mi rozplývá na jazyku.“

Milka a mango? Podle fanoušků lahodná kombinace
Přestože portfolio značky Milka zahrnuje mnoho neodolatelných variant, v redakční anketě jsme také zjistili, jaké kombinace by její fanoušci rádi ochutnali. Odpovědi byly překvapivé: „Mě by potěšila nějaká exotická příchuť, třeba mango, liči nebo ananas.“ Milovníci čokolád by ocenili také příchuť slaný karamel, malina, pudink nebo kokos.

Značka Milka pravidelně doplňuje své portfolio produktů o limitované edice čokolád a v budoucnu spotřebitelé možná najdou v regálech obchodů příchutě, které osloví nejen fanoušky tradičních chutí, ale také ty, kteří rádi objevují nové kombinace a chuťové zážitky.

Produktový tip:
Vychutnejte si čokoládu Milka v mnoha neodolatelných variantách
Z široké nabídky lahodných přichutí čokolád Milka si každý vybere tu, která ho zaručeně potěší. Ať už se jedná o ovocné a svěží chutě, křupavé kombinace nebo dezerty, které uspokojí i náročné labužníky.

Milka Yoghurt 100 g: Kombinace krémové mléčné čokolády z alpského mléka s jemnou jogurtovou náplní tvoří neodolatelnou harmonii chutí.

Milka Chocolate Dessert 100 g: Mléčná čokoláda z alpského mléka Milka Chocolate Dessert udělá radost všem, kteří mají slabost pro našlehanou kakaovou náplň.

Milka Strawberry 100 g: Spojení kvalitní mléčné čokolády s osvěžující jahodovou příchutí potěší i ty nejnáročnější mlsné jazýčky.

Milka White 100 g: Čokoláda z jemného alpského mléka s krémovou konzistencí přináší luxusní požitek z každé sousta.

Milka Oreo Sandwich 92 g: Kombinace dvou ikonických pochoutek – křehkých sušenek Oreo s mléčnou náplní s vanilkovou příchutí a čokolády – vytváří dokonalou rovnováhu mezi sladkostí a křupavostí.

Milka Bubbly 90 g: Mléčná čokoláda z alpského mléka se vzdušnými bublinkami, které se rozpouštějí na jazyku a poskytují nevšední zážitek chuťovým pohárkům.

[1] V žebříčku o prodejích čokolád Milka v České republice za rok 2022, který připravila společnost Mondelēz International, je dle dat neprodávanější čokoláda Milka Alpine Milk 100 g. Druhou nejprodávanější čokoládou na českém trhu je Milka Wholenut 100 g.

[2] Redakční anketu realizoval online český a slovenský lifestylový magazín Refresher v květnu 2023 na vzorku 16 respondentů.

Zdroj a foto: Mondelēz International

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *