Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Budějovický Budvar otevře své brány veřejnosti Na červenec chystá dvoudenní akci Sláva pivu!

Poznamenejte si termín 28.–29. 7. 2023 do svých diářů. Do budějckého kulturního léta si razí cestu jeden nováček a slibuje velkolepé zážitky. Pivní i gastronomické. Své brány totiž opět návštěvníkům otevře po několikaleté covidové pauze Budějovický Budvar a volá: „Sláva pivu!“

Venkovní prostory Budějovického Budvaru se koncem července zaplní stánky minipivovarů, food trucky i dalšími stánky s občerstvením. Ochutnat bude možné jak nepřeberné množství piv a pivních stylů, tak i jídlo ze všech koutů světa, o které se postarají lokální budějcká bistra a restaurace. Příjemnou atmosféru dotvoří místní umělci a doprovodný program. „Zpřístupníme i Budvarské pivovarské sklepy, v rámci jejichž prohlídky bude možné ochutnat i neprodejné speciály. Tuto příležitost by si neměl nechat ujít žádný milovník piva!“ dodává k programu manažerka komunikace Ivana Chlumáková.

Akce získala výstižné jméno Sláva pivu! Klade si za cíl oslavit nápoj, který má po generace schopnost spojovat lidi. Zároveň by ráda představila Budějčákům i moderní tvář pivovarského světa. Světa, do kterého patří jak klasický ležák, tak pivní speciály všech stylů a chutí. V tomto světě vládne moderní gastronomie a kvalita jednoznačně válcuje kvantitu. Tenhle svět chcete nejen ochutnat, ale hlavně zažít!

Prodej vstupenek na Sláva pivu! je v plném proudu na budějckém rezervačním portálu CBsystem.cz. V ceně 200 Kč je kromě jednodenního vstupu na akci zahrnuta také degustační sklenice. Každý návštěvník bude mít na místě příležitost zakoupit si degustační vzorek kteréhokoliv piva z nabídky a vybrat si tak svého favorita. Budvar slibuje, že bude možné ochutnat to nejlepší a nezajímavější, co česká craftová scéna nabízí.

Takže SLÁVA PIVU!  a vidíme se 28.–29. 7.2023 v Budvaru!

Zdroj a foto: slavapivu.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *