Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Natáčení seriálu Na vlnách Jadranu je v plném proudu

Seriálová novinka Na vlnách Jadranu se natáčí na chorvatském ostrově Brač v česko-slovensko-chorvatské produkci. Jde o volné pokračování seriálu Pod hladinou a v hlavní roli se opět představí Matěj Hádek jako Jan Zach.

„Točí se tu téměř stejně jako v Česku, všichni jsou v pohodě. Já mám ale raději natáčení na jaře, na podzim a v zimě. Díky mému fototypu je léto trochu horší. Místní říkají, že to tu dlouho nezažili, ale poměrně tu dost pršelo,“ popisuje natáčení mezi záběry Matěj Hádek a do toho poodhaluje, co ho na chorvatském pobřeží čeká. „Jan Zach utekl sám před sebou do Chorvatska, bude tu pomáhat místní policii s českými turisty. V práci je precizní a zásadový. Není mu zrovna dvacet, a přesto si nedokázal uspořádat svůj život, tak je lehce v depresi. Já sám tu potřebu utíkat nemám. Je to daleko lepší než dřív.“

Na Vlnách Jadranu se objeví i herečka Sara Sandeva nebo Maroš Kramár, kteří si zahrají otce s dcerou. „Užívám si to tady a moje balkánské srdce jásá, dokonce tu některým kolegům dělám tlumočníka. Hraji temperamentní dceru Maroše Kramára – Sandru. Budu asi dost po tatínkovi,“ usmívá se Sandeva na svého tátu po boku.

„Sara je moje seriálová dcera už podruhé. Hraju takového alkoholika Slávka a moc mě to tu baví. Je tu dobrá parta lidí, o pauzách se stíháme i vykoupat, užít moře, a když nastane čas, cestuje se domů. Sedm osm hodin jsem na cestě, abych se vrátil do Bratislavy,“ přiznává lehký diskomfort herec, který ale velmi rád snáší.

Seriál přilákal spoustu hereckých hvězd a jednou z nich je i herečka a modelka Pavlína Němcová, která se Na vlnách Jadranu objeví jako česká turistka. „Natáčení v Chorvatsku je pro mě velmi krásná příležitost a jsem ráda, že tu můžu být. Kolegové jsou skvělí a ten čas tu nesmírně rychle letí,“ usmívá se Pavlína Němcová, a jen co dopoví poslední větu, míří na plac, kterým je pro dnešní den prosluněná pláž.

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *