Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Skupina J.A.R. vydává nové album „Jezus Kristus Neexistus?“

J.A.R. vydávají albovou novinku „Jezus Kristus Neexistus?“. Poslední studiové album Eskalace dobra vyšlo v roce 2017 a skupina za ně získala tři Ceny Anděl od Akademie populární hudby, a to v kategoriích singl, album a skupina roku.

Pokud si někdo myslel, že už slyšel všechno, pak mu skupina J.A.R. se svým novým albem Jezus Kristus Neexistus? opět připomene, že jeho domněnka neplatí. Deváté řadové album slouží jako výlet do světa nové hudební imaginace a překvapivých textů. Je ovšem dobré připomenout, že tato deska není nic pro pasivní posluchače a že si ji musí pořádně naposlouchat. Jezus Kristus Neexistus? totiž vyžaduje aktivní zapojení a hlubší porozumění. Může rozesmutnit a zároveň nakopnout svou nostalgií a ironickou nadsázkou.

J.A.R. rozvíjejí svou vizi originální hudby s funkově-rapovými kořeny již 34 let, a čerstvé album je dokonalým důkazem faktu, že neztratili nic ze své životnosti a kreativity, právě naopak. Každá skladba je jako malý příběh, který posluchače zavede do světa neočekávaných textařských rozmanitostí a hudebního bohatství.

Jak však popsat to, co je tak těžko popsatelné? Deska Jezus Kristus Neexistus? je jako úžasný koktejl, ve kterém se míchají různé hudební žánry, od rocku po elektroniku, od rapu či punku po pop. Je to jako jízda na horské dráze emocí, která zvedne do výšin a pak nečekaně shodí dolů. Ale v tom je právě ta krása – J.A.R. posluchače nepustí z proudů své hudby, dokud ji nedoposlechne.

Jezus Kristus Neexistus? vtahuje do svého světa a nechá každého, aby si ho rozjařeně užil. J.A.R. jsou ve své nejlepší formě právě teď a jejich nové album je dokonalým důkazem hudebního mistrovství a zkušené muzikální kreativity. Je potřeba se připravit na smích, děs, provokaci i nadšení a jak skupina doporučuje: „Pusťte si ho pořádně nahlas!“

Foto: Roman Černý

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *