Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Ben & Mateo mají Náhradní plán, nový hit a videoklip pro všechny zamilované

Fanynky počítají na tisíce, mají stotisícová zhlédnutí videoklipů na webu a na koncertech je pod pódiem vítají nadšené davy. To je teenagerské duo Ben & Mateo, které u nás ve své věkové kategorii nemá obdoby. Než se všichni rozběhnou na prázdniny, rozhodli se své fanoušky potěšit videoklipem a novou písní Náhradní plán!

Novou písničku kluci věnovali všem zamilovaným, kteří by pro svoji lásku udělali takřka cokoliv, a rozhodně nechtějí, aby si je motala na „náhradní plán.“ „Chceme ukázat, že si musíme vážit každý sám sebe, že nikdo není náhradní plán,“ tvrdí svorně kluci s tím, že, se jim na nové písničce líbí především to, že se v ní asi najde většina jejich vrstevníků, kteří jsou sice zamilovaní, ale bojí se odmítnutí.

K novému lovesongu Ben & Mateo natočili i působivý videoklip, v němž si kromě nich, jejich měnících se outfitů a řady světelných efektů zahrála i virtuální realita.

Nadcházející koncerty
Kluci nezanedbávají ani živé koncertování, nejbližšími termíny jsou:
17. června – Benedikt Music Open, Most
26. srpna – koncert, Aquapalace Praha
27. srpna – Ahoj prázdniny, Tišnov
9. září – Oslavanské historické slavnosti, Oslavany

Zdroj a foto: www.benamateo.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *