Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Festivalová sezóna s Jenny Fairy a Rosalie

Je čas zahájit festivalovou sezónu! Značka Jenny Fairy vytahuje z kapsy silné trendy, připomínající nostalgii a crazy styling, typický pro období počátku druhého milénia. Nechte se unést a vydejte se na hudebně-módní dobrodružství společně s Rosalií, hvězdou nejnovější kampaně.

V očekávání nových letních hudebních dobrodružství sahá značka Jenny Fairy po esenci atmosféry y2k. V této sezóně nahradí festivalový boho styl nejvýraznější trendy z éry počátku milénia. Nejnovější módní kampaň značky Jenny Fairy potěší všechny milovníky hudby, módy a rockového vibu.

Značka Jenny Fairy se inspiruje stylem módních ikon z doby před dvěma dekádami a přenáší tyto trendy do festivalové oblasti. Na scénu tak přichází nejžhavější kampaň tohoto roku. Kolekce FESTIVAL je inspirativním mixem s rockovou a motorkářskou atmosférou, který se ideálně hodí k odvážnému letnímu stylu. Tváří kampaně se stala zpěvačka a milovnice undergroundu – Rosalie.

V této sezoně sází oblíbená značka influencerek na zajímavé detaily. Stylové kovbojské kozačky i výrazné biker boots značky Jenny Fairy mají velké podrážky, které jsou jako stvořené na festivaly.

Kolekci doplňují motorkářské tašky s rockovými akcenty v podobě kovových nýtů a šperků.

Připravte se na festivalové šílenství – jen nyní můžete koupit vybrané produkty s 20% slevou.

Kapsulová kolekce FESTIVAL od značky Jenny Fairy je v prodeji výhradně v prodejně CCC Černý Most, v mobilní aplikaci a na ccc.eu.

Zdroj a foto: CCC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *