Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Novinka Případy mimořádné Marty slaví úspěch. Průměrně ji sledovalo přes milion diváků

Nedělní večery patřily na TV Nova seriálové novince Případy mimořádné Marty v hlavní roli s Tatianou Vilhelmovou Dykovou a Romanem Zachem. Osmidílná kriminálka si získala přízeň diváků. Pravidelně přilákala k televizním obrazovkám 1,036 milionu diváků starších 4 let.

„Neotřelá kombinace komedie a krimi – Případy mimořádné Marty přináší divákům pořádnou dávku pozitivní energie, nadsázky, sarkasmu a skvělé spojení hereckých talentů Tatiany Vilhelmové Dykové a Romana Zacha. Mám velkou radost, že si diváci oblíbili nevšední vyšetřovací metody Marty a konzervativního kapitána Kreinera a každou neděli si nenechali ujít další napínavý případ,“ shrnuje kreativní producent Lukáš Borovička.

Včera večer byl odvysílán poslední díl detektivního seriálu Případy mimořádné Marty. Napínavé případy kapitána Kreinera a geniální, ale lehkovážné, Marty sledovalo každou neděli v průměru 24,52 % diváků v CS 15-54 u TV. Novinka oslovila v průměru 1,036 milionu diváků starších 4 let. S největším úspěchem se krimi série setkala u žen ve věku 45-54 let (share 35,43 %). Případy mimořádné Marty se rozloučily s diváky epizodou Trochu víc víry s 30,29% podílem na sledovanosti v cílové skupině 15-54. Závěrečný díl si v širší cílové skupině 4+ pustilo 1,065 milionu diváků. Případy mimořádné Marty se těší i na Voyo velké popularitě se stabilní diváckou základnou.

Marta Adamcová (Tatiana Vilhelmová Dyková) je neskutečně inteligentní a velmi osobitá žena, která si nepotrpí na respekt k jakýmkoliv formám autorit, a to včetně policie. Když jí však policejní náčelnice Klára Hořavová (Anita Krausová) nabídne pozici konzultantky na oddělení vražd, nakonec po krátkém váhání přijme. Spolu s kapitánem Kreinerem (Roman Zach) a jeho týmem začíná rozplétat komplikované případy vražd. A jako součást dohody, kterou uzavře s policií, Marta žádá o pomoc s vyšetřováním případu zmizení jejího přítele Romana, otce její dcery, který před patnácti lety zmizel beze stopy.

Bonusové materiály, rozhovory a informace ze zákulisí natáčení najdete na webu nova.cz. Všechny díly můžete zhlédnout na Voyo.

 Zdroj dat: ATO – Nielsen, živě + TS0-3, ke dni: 19. června 2023

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *