Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Objevte prémiové čokolády s chutí pralinek Ferrero

Vychutnejte si ikonické pralinky Ferrero v podobě prémiové tabulkové čokolády. Hořkou i mléčnou čokoládu Ferrero Rocher a bílou tabulku Raffaello najdete v 90gramovém balení u většiny českých prodejců.

Ikonické pralinky Ferrero Rocher a Raffaello ve formě lahodné tabulky čokolády si za první rok na trhu našly své věrné fanoušky. A není divu, každá tabulka je totiž vyrobena z pečlivě vybraných surovin a její chuť vás potěší dobře známými tóny lahodných pralinek Ferrero. Navíc čokolády neobsahují lepek, a to ani ve stopovém množství, takže jsou vhodné i pro lidi, kteří drží bezlepkovou dietu.

Jednotlivé čtverečky zdobí náznak kupole, která připomíná charakteristický tvar pralinek a láká k objevení dalších vrstev ukrytých uvnitř. V hořké a mléčné variantě čokolády Ferrero Rocher najdete tradiční lískové oříšky, zatímco bílá čokoláda Raffaello okouzlí vaše smysly krémovou náplní s křupavými kousky mandlí a strouhaným kokosem.

Zdroj a foto: Ferrero

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *