Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Technologie

HONOR ve spolupráci s umělcem AIGC ukázal snímky inspirované připravovanou novinkou HONOR 90

Globální technologická značka HONOR představila sérii uměleckých děl, která vznikla z nové zajímavé spolupráce s britským digitálním umělcem Christianem Venablesem. Autor se nechal inspirovat designem modelu HONOR 90 a za pomoci kreativních nástrojů umělé inteligence integroval barvy a prvky zadního krytu HONOR 90 do svých uměleckých děl. HONOR a Christian Venables ukázali výslednou sérii snímků, které vytvořila umělá inteligence a které přesně vystihují dokonalou letní atmosféru.

Pozoruhodná umělecká díla zobrazují idylické letní chvíle. Zdrojem autorovy inspirace byl design smartphonu HONOR 90 v barvách Diamond Silver a Emerald Green, který už brzy vstoupí i na český trh. Venables využil schopností umělé inteligence a jeho výsledné snímky skvěle vystihují filozofii modelu HONOR 90.

Těší mě, že se mohu o své dílo podělit se světem,“ uvedl Christian Venables, umělec a ředitel studia CSV. „Měl jsem možnost seznámit se s novým chytrým telefonem značky HONOR. Má krásný design, který mi nabídl pestrou škálu inspirace, ze které jsem mohl během kreativní práce s nástroji umělé inteligence čerpat.“

Připravovaná novinka HONOR 90 by měla být ideálním smartphonem pro mladou generaci, kterou osloví svým designem a fotoaparátem s pokrokovými funkcemi. Díky nim jde o ten nejlepší nástroj, jak kreativně zachytit a sdílet svou osobitou náladu a podělit se tak o svůj svět s okolím. Umělecká díla v podání HONOR a Christiana Venablese převrací tuto myšlenku naruby a pomocí umělé inteligence kreativně zachycují a sdílejí osobitost připravovaného modelu.

Každý ke své inspiraci, k tvorbě a sdílení nápadů potřebuje toho správného partnera, kterým může být právě HONOR 90. Není to totiž jen smartphone, ale hlavně zařízení, které lidem umožní zachytit skutečnou krásu světa kolem sebe a vyjádřit svou osobitost, vášeň a pozitivní zážitky.

V souvislosti s rychlým rozvojem umělé inteligence se letos v rámci soutěže HONOR Talents Global Design Awards společnost HONOR snaží povzbudit mladé lidi, aby svá umělecká díla tvořili pomocí softwaru umělé inteligence. Soutěž rozdělí až 10 cen za inovace AIGC a jde vůbec o první designérskou soutěž v oblasti chytrých zařízení, která představuje umělecká díla AIGC. Je to další příklad toho, jak technologická značka HONOR umožňuje mladým lidem dále usilovat o dokonalost v oblasti technologií, umění a lidskosti. Podívejte se na umělecká díla AIGC na oficiálním profilu HONOR. Více informací přinese představení modelu HONOR 90, které se odehraje už 6. července v Paříži.

O Christianu Venablesovi
Christian Venables je britský umělec a vývojář zabývající se rozšířenou realitou (XR). Jeho vzdělání v oblasti architektury a 3D mu poskytlo pevný základ pro výzkum v oblasti umělé inteligence. Nedávno dokončil práci na rozšířené realitě (AR) pro hudební festival Coachella a intenzivně zkoumá, jak může umělá inteligence optimalizovat pracovní postup při tvorbě.

Zdroj a foto: www.hihonor.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *