Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

Proměňte svoji koupelnu a WC v domácí wellness s novými bloky Bref Spa Moments

V dnešní hektické době často hledáme způsoby, jak uniknout shonu a na chvíli se odpoutat od okolního světa. Někomu pomáhá procházka na čerstvém vzduchu, meditace či jóga. Někdo zase rád zajde do wellness centra. Pokud ale radši trávíte čas doma, nic nebrání tomu, abyste si udělali wellness ve vlastní koupelně. Stačí si na to pořídit jen pár drobností a relaxovat můžete ihned. Navodit příjemnou atmosféru pomohou také nové WC bloky Bref Spa Moments, které obsahují přírodní aroma mix esenciálních olejů, který je navržen pro zklidnění vašich smyslů.

Koupelna jako vaše oáza klidu
Koupelna je místem, kde uspokojujeme základní hygienické potřeby. Co kdybyste ji ale povýšili a udělali z ní místo, kde si můžete odpočinout a užít si zasloužený relax? Pro vytvoření vaší oázy klidu není potřeba koupelnu nijak zvlášť přetvářet. Bohatě stačí vana, ve které si můžete dopřát horkou koupel, nebo sprchový kout, kde můžete svoje tělo uvolnit pomocí masážní houby nebo žínky. Pro maximální potěšení z koupele si můžete pořídit oblíbenou kosmetiku, voňavé soli, pěnu do koupele nebo speciální oleje, které vás uvolní a zároveň pečují o vaši pokožku.

K wellness rituálům neodmyslitelně patří také příjemné vůně, které navodí pohodu a především klid. Stačí sáhnout po vašich oblíbených aromatických svíčkách nebo aroma difuzéru s esenciálními oleji, které při koupeli nebo sprchování zajistí dokonalou relaxační atmosféru. Součástí wellness procedur je také meditační hudba, která podtrhne atmosféru a pomůže vám se ještě více uvolnit. Vytvořte si vlastní album s meditační a relaxační hudbou a zapněte si ji kdykoliv se budete cítit ve stresu.

Wellness i na toaletě
Netradičním místem pro relax se může stát i vaše toaleta. Místo, kde jste opravdu sami a nikdo vás neruší. Místo, které si zaslouží důkladnou péči. Nové WC bloky Bref Spa Moments zajistí čistotu a příjemnou vůni, která vytváří útulnou a příjemnou atmosféru na toaletě jako ve wellness.

Unikátní složení WC bloků obsahuje pečlivě vybrané esenciální oleje, které uvolňují příjemnou vůni speciálně navrženou pro zklidnění vašich smyslů. Díky přírodnímu aroma mixu, které nový Bref Spa Moments přináší, se můžete těšit na dlouhotrvající požitek z příjemné vůně. Kromě toho také zajistí, že vaše toaleta zůstane zářivě čistá bez usazených nečistot a vodního kamene.

Nová řada WC bloků přichází ve třech variantách. Lehká a svěží Harmony, energetizující a květinová Vitality a také moderní a čistá Serenity. Se kterou variantou proměníte svoje WC na domácí wellness vy?

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *