Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Yello vyráží na letní roadshow 2023. Přinese lákavé osvěžení, slevu 3 000 Kč na energie či praktické dárky

Opět po roce vyráží žlutý tým oblíbeného tuzemského dodavatele energií Yello se svou roadshow mezi lidi. Tentokrát napříč celou Českou republikou. Během tří měsíců, od července do září, zavítá do 16 letních míst, kde bude nejen rozdávat dárky, ale i ukáže, že energie od Yello se skutečně vyplatí.

Letošní roadshow se ponese v duchu osvěžení a možnosti získat zajímavý dárek. O to první se postará mobilní zmrzlinový stánek, ve kterém se bude podávat vanilková a citronová zmrzlina. Dárky si pak bude možné vytočit na kole štěstí. „Přemýšleli jsme, jak lidem zpříjemnit jedny z nejhezčích chvil v roce. A protože k létu neodmyslitelně patří zmrzlina, volba byla jasná. Navíc pokračujeme v edukaci odběratelů elektřiny i plynu a jako férový dodavatel na tomto poli jim už přes deset let pomáháme získat výhodnější ceny za jasných a transparentních podmínek,“ uvádí Michal Kulig, ředitel společnosti Yello.

Roadshow zamíří na koupaliště i na fesťák
První zastávkou se již 15. července stane liberecké koupaliště Vápenka a o den později roadshow zavítá do Ústí nad Labem na koupaliště Klíše. Následovat budou další koupaliště po celém Česku, výjimkou pro zpestření bude jedno zastavení na oblíbeném hudebním festivalu HRADY CZ. Protože společnost Yello byla v posledních letech jeho partnerem, nebude na festivalu, i když v trochu jiné podobě, chybět ani letos.

Detailní plán jednotlivých zastávek:

Termín Lokace
15. 7. Liberec – koupaliště Vápenka
16. 7. Ústí n. L. – letní koupaliště Klíše
22. 7. Kopřivnice – letní koupaliště
23. 7. Ostrava Sareza
29. 7. Tábor – koupaliště Pohoda
30. 7. České Budějovice – letní plovárna
5. 8. Pardubice – Aquacentrum
6. 8. Choceň – městské koupaliště
12. 8. Brno – koupaliště Biotop
13. 8. Brno – koupaliště Juliánov
19. 8. HRADY CZ – Hradec nad Moravicí
20. 8. Ostrava – Sareza
26. 8. Plzeň – bazén Slovany
27. 8. Sokolov – městské koupaliště
2. 9. Humpolec – koupaliště žabák
3. 9. Jihlava – aquapark Vodní ráj

Kromě zmrzliny lze získat voucher na 3 000 Kč a další ceny
V případě nepříznivého počasí budou zajištěny náhradní lokace v kempech, nebo budou vybrána jiná vhodná místa – aktuální informace budou k dispozici na Facebooku Yello. Na návštěvníky Yello roadshow 2023 budou čekat nejen typické letní dárky jako třeba cestovní lahev, sluneční brýle či balzám na rty, ale rovněž voucher na slevu z Yello energií v hodnotě 3 000 Kč.

O návštěvníky roadshow se po celý den budou starat hostesky, jejichž úkolem bude dobíjení energie. Osvěžení formou zmrzliny dle výběru z aktuální „žluté“ chuti dostane každý návštěvník automaticky, hostesky každý den vydají kolem 400 zmrzlin. Kterou ze čtyř možných cen návštěvníci žluté zóny získají, jim prozradí kolo štěstí. „Každoročně vyrážíme do regionů, vybranými akcemi oslovujeme lidi a chceme znát jejich názor na dodavatele energií. Nasbírané informace následně vyhodnocujeme a dále s nimi pracujeme. Například připravujeme speciální nabídky na míru nebo tarify, které by odběratelé elektřiny a plynu uvítali,“ dodává Michal Kulig.

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *