Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Slavné páry v kině: Bebarová, Kloubková, Dvořák, Kohák a další vyvedli své drahé polovičky

Kultovní série Mission: Impossible v čele s Tomem Cruisem představila v kinech další díl. Není tak divu, že i přes horké prázdninové dny si premiéru nenechalo ujít spoustu celebrit z českého šoubyznysu, a to především mnoho známých párů. Naopak někteří zadaní dorazili na slavnostní premiéru do pražského kina IMAX sami a bez doprovodu.

Po delší době se ve společnosti i s manželem Ivanem ukázala dabérka, herečka a zpěvačka Tereza Bebarová. Po boku svého může si film nenechala ujít sympatická moderátorka Kristina Kloubková. DJ Lucca neboli Lucie Dvořáková, tentokrát nepřišla v obklopení svých dětí, ale ruku v ruce s producentem, skladatelem a textařem a především manželem Michalem Dvořákem. Svou krásnou partnerkou se pochlubil i model Matyáš Hložek, který před nedávnem při příležitosti dni otců vydal duet se svým tátou Stanislavem Hložkem. S novou tváří po svém boku na červeném koberci zapózoval zpěvák Julián Záhorovský. A v neposlední řadě dorazil s krásnou partnerkou komik, herec a moderátor Jakub Kohák.

V páru přišel také moderátor Vlasta Korec, avšak namísto partnerky dorazil se synem Vlastíkem. Naopak překvapivě zcela sami a bez doprovodu dorazili na premiéru muzikálový zpěvák Peter Pecha, vítěz letošního Survivoru Tomáš Weimann, mladý pohledný herec Václav Šanda či operní zpěvák Marian Vojtko. Karolina Krézlová se aktuálně ve společnosti příliš neukazuje, ale na slavnostní premiéře vypadala skvostně. Svůj doprovod však fotoaparátům neukázala.

Mission: Impossible Odplata – První část je již sedmým dílem kultovní série a jak již název napovídá, určitě není tím posledním. V roce 2024 čeká diváky přímo navazující druhá část. Režisér snímku Christopher McQuarrie v minulosti režíroval dva z posledních dílů série, a to Mission: Impossible – Fallout  a Mission: Impossible – Národ grázlů. Mimo to se také podílel na scénáři nejúspěšnějšího blockbusteru minulého léta Top Gun: Maverick, který se na programu kin držel neuvěřitelně dlouho. V hlavní roli neohroženého agenta Ethana Hunta se opět představí nestárnoucí Tom Cruise.

Cinema City uvádí film Mission: Impossible Odplata – První část v klasickém formátu 2D, 3D ale i ve speciálních formátech, které jsou 4DX, IMAX a VIP Chodov. Vstupenky a více informací naleznete na www.cinemacity.cz nebo v aplikaci Cinema City, která je dostupná v App Storu i na Google Play.

Zdroj a foto: Cinema City

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *