Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Zpěvák Jakub Ondra je zpět! Svůj návrat do Čech ohlašuje písní Svět se zbláznil.

Po tvůrčí pauze se talentovaný zpěvák a autor Jakub Ondra vrací zpátky na hudební scénu. V posledních letech poznával taje světa a následně se usadil ve Švýcarsku. Nyní však přišel okamžik, kdy zatoužil po rodné Republice. Videoklip natočil v tandemu Ondřej Urbanec, Karel Vaněk a o hudební produkci se postaral Igor Ochepovsky. Singl vychází u RedHead Records a již nyní je k dispozici na všech streamovacích službách i kanále YouTube.

Za hudbou stojí sám písničkář Jakub Ondra, text doladil ve spolupráci s hudebníkem Kristiánem Komedie. „Jsme dlouholetí kamarádi. Často se scházíme v Týnci nad Labem na pivo a probíráme hudbu. Mám blíže k anglickým textům, chtěl jsem ovšem ke svému návratu do Čech natočit singl v češtině. Textovou stránku jsem ale potřeboval raději konzultovat. Kristián byl tedy jasná volba,“ říká Jakub Ondra

Jakub Ondra se ve své tvorbě zabývá tématy jako láska, sebereflexce a čerpá ze svých životních zkušeností a prožitků. Melodická skladba Svět se zbláznil poukazuje na to, že svět se nachází v podivné situaci a také evokuje k zamyšlení nad výzvami, kterým společnost v moderním světě čelí. Přináší podmanivou akustickou atmosféru, kterou producent Igor Ochepovsky spojil s elektronikou a deep housem. „Současná chaotická doba ztěžuje fungování nám všem. Je ale důležité si uvědomit, že nic netrvá věčně a věci se zlepší. Chtěl jsem do této situace vnést trochu lehkosti a zároveň písničce vdechnout veselou melodii,“ komentuje Jakub Ondra.

Videoklip vznikl ve spolupráci s Ondřejem Urbancem a Karlem Vaňkem (Manavideo). Celý příběh se odehrává v tramvaji, která projíždí symbolicky Prahou. Ve videu vystupují různé postavy, z nichž každá zobrazuje svou jedinečnou reakci na současné šílenství světa.

Svůj úplný návrat do rodné země plánuje písničkář Jakub Ondra na konci letošního roku, kdy se chce zároveň vrátit i na koncertní podia.

Foto: Jana Turková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *