Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Na výlet i na dovolenou: Simply Fresh představuje letní druhy baget a sendvičů

Léto je v plném proudu a společně s ním nastává čas dovolených, festivalů a výletů třeba do přírody nebo na koupaliště. Všude tam si chceme odpočinout, užít si volný čas a nezdržovat se zdlouhavou přípravou jídla. A právě v těchto chvílích přicházejí na řadu bagety nebo sendviče — rychle zaženou hlad a můžeme si je vzít kamkoliv. Česká značka Simply Fresh připravila výběr letních produktových tipů, které vás zasytí cestou na výlet nebo na dovolenou.

Třeba na dovolenou do populárního Chorvatska jezdí každoročně statisíce Čechů. Cesta autem ale může být dlouhá, a tak přijde vhod pořádná dávka energie. Třeba v podobě bagety Debrecínka s eidamem a debrecínskou šunkou. Na dobrodružství do hor nebo cestou na koupaliště pak nezapomeňte přibalit bagetu Maxim, která zažene i ten největší hlad. Na rozdíl od většiny jiných baget neobsahuje majonézu, což rozhodně oceníte v horkých letních dnech. Do všech baget připravuje Simply Fresh pečivo s vlastní recepturou, které vyrábí v pekárně v Letohradu ve východních Čechách. Díky unikátní receptuře pečiva vynikne chuť baget.

K prázdninám patří také výlety na kolech nebo objevování nových míst – ať už vlakem nebo třeba autobusem. Pokud vás po cestě přepadne hlad, řešením je Sendvič s kuřetem a slaninou – svačina, která hned zasytí. Všichni vegetariáni a flexitariáni, tedy lidi, kteří čas od času chtějí omezit konzumaci masa, pak uvítají Sendvič sýr a vejce. Do pečiva se nepřidává sádlo, takže vegetariáni ho mohou jíst opravdu bez obav.

Bagety a sendviče Simply Fresh najdete v obchodech Pont, Žabka, prodejních automatech a ve vybraných čerpacích stanicích po celém Česku.

Zdroj a foto: Orkla Foods Česko a Slovensko

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *