Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

BydleníSoutěž

SOUTĚŽ: Provoňte svůj domov svěží vůní přírody od Air Wicku

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Balíček produktů Airwick s novou řadou 24/7 Active Fresh vyhrává Ilona S., Praha; Valerie K., Znojmo a Tomáš P., Praha. Výhercům gratulujeme!

Rozmazlete svůj domov se svěží novinkou od značky Air Wick. Automatický osvěžovač vzduchu 24/7 ACTIVE FRESH je vůbec první neaerosolový automatický osvěžovač vzduchu se složením na vodní bázi, tudíž jde skvěle odhadnout, kolik náplně v produktu je. Zabalte svůj domov do nových vůní s přírodními esenciálními oleji, které vás s každým nádechem povzbudí a přenesou do domácí pohody a příjemných chvil s krásnou osvěžující vůní.

Náplň je tvořena z 95 % přírodními ingrediencemi a je obohacena o molekuly nepřetržitě neutralizující zápach. Složení na vodní bázi je výsledkem promyšleného výběru přísad: bez ftalátů, hnacích plynů a barviv. Zakoupit si můžete nejenom strojek s vůní, ale i samostatné náplně: Jasmínové květy, Svěží bavlna, Vanilka & zimolez a Mořský vánek. Vyberte si z nabídky 4 vůní tu svoji oblíbenou a užívejte si nepřetržitě domov plný svěží a příjemné vůně, která vydrží až 70 dní.*

Soutěžte s naším portálem a vyhrajte jeden ze tří balíčků Airwick s novou řadou 24/7 Active Fresh v hodnotě 698 Kč!

Soutěžní otázka: Jaké nové čtyři vůně pro vás Air Wick 24/7 ACTIVE FRESH připravil?
a) Květy třešní, Vanilka & zimolez, Zahradní kvítí, Jasmínové květy
b) Jasmínové květy, Svěží bavlna, Mořský vánek, Vanilka & zimolez
c) Svěží bavlna, Bílé květy, Růžová zahrada, Mořský vánek

Nápovědu naleznete na: www.airwick.cz

Správnou odpověď zasílejte na mail: soutez@tojesenzace.cz do 6.8.2023. Do předmětu uveďte: Air Wick 24/7 ACTIVE FRESH. Vyhrává 250., 350. a 450. správná odpověď. Výherce budeme kontaktovat emailem a výhru mu následně zašleme. Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Doporučená maloobchodní cena: strojek s náplní 399 Kč / samostatná náplň 299 Kč

* při nejnižším nastavení intenzity vůně

Zdroj a foto: www.airwick.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *